Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Nikola Uhlířová předvedla v plavkách tělo snů: Strie a malá prsa nevadí

Zdroj: Se souhlasem Nikoly Uhlířové
Instanews

Modelka Nikola Uhlířová vystavila svou postavu v plavkách a my spolu se spoustou fanoušků nestačíme žasnout! Nikol Švanterová (28) se pochlubila posledními fotkami z dovči v Itálii a Mirka Pikolová (26) totálně změnila image. Tohle jsou Instanews.

Nikola Uhlířová v bikinách

Pokud nás někdo v plavkách vážně baví, pak je to právě modelka Nikola Uhlířová. Svou dokonalou postavou nám vždycky vyrazí dech! A strie na zadečku na tom vůbec nic nemění. Nikola je zkrátka živým důkazem toho, že nemusíte být plastiková prsatá a naoko dokonalá Barbie, abyste se cítila sexy. Lajk!

Nikol Švantetová v Itálii

Modelka Nikol Švanterová (28) navštívila italské Dolomity. Na dovolené mimo jiné třeba posnídala s alpakami. "Mamka i já tahle chlupatý stvořeníčka milujeme," vysvětlila modelka.

Lady Gaga znovu září

Po tom, co zazářila ve filmu Zrodila se hvězda, se zpěvačka Lady Gaga (35) vrací na filmová plátna znovu. Tentokrát se ve snímku House of Gucci představí v roli Patrizie Reggiani.


Mirka Pikolová překopala image

Půvabnou modelku Mirku Pikolovou (26) známe především s dlouhými rovnými vlasy. Na focení ale kompletně překopala vizáž a předvedla se v roli exotické bohyně. Jak se Vám líbí?

Související články

Další články