Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Nikola Čechová se po náloži hejtů kvůli Survivoru zase usmívá: Promluvila o nenávisti a ukázala přítele

Účastnice Survivoru vzala do společnosti svého fešného partnera Jakuba.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 6 fotografií
zpověď

Účastnice reality show Survivor a influencerka Nikola Čechová (32) se poprvé po příjezdu z Karibiku ukázala ve společnosti a hned oblékla velkou večerní. Na předávání cen Anděl dorazila po boku svého fešného přítele Jakuba a redakci eXtra.cz prozradila nejen to, jaké na ni doma čekalo přivítání, ale také se svěřila, jak se vyrovnává s hejty, které se na její osobu stále vynořují ze všech stran.

Známá blondýnka Nikola Čechová se objevila na udílení cen Anděl v dlouhé fialkové róbě, ve které byla doslova nepřehlédnutelná. Garde jí dělal její fešný partner Jakub Mahdal, se kterým se sice před pár měsíci rozešla, nakonec ale ke svým srdcím oba opět našli cestu.

Po Survivoru poprvé ve společnosti

Od doby, kdy se vrátila Shopaholic Nikol z džungle v Dominikánské republice, se na žádné společenské události neobjevila. Ač influencerka působila uvolněně, příliš ve své kůži se zatím necítila.

"Ano, je to moje první akce od doby, co jsem se vrátila. Přijdu si tady pořád tak trošku divně, je to navíc zvláštní být na události s tolika hosty. Když jsme odjížděli do Dominikánské republiky, tehdy ještě akce kvůli koronavirové pandemii tolik nebyly. Je to jiné, ale moc jsem se těšila. Stihla jsem se i aklimatizovat, už jsem tady asi měsíc. V nějakých směrech to bude trvat trochu déle, ale já už s tím nějak zabojuji a bude to super," líčila eXtra.cz účastnice Survivoru, na kterou se kvůli její hře snesla masivní vlna kritiky, kterou nezažila za celou svou vybudovanou kariéru, stejně jako Chili.

Hejty už nějak zvládá, přivítání bylo plné emocí

"Ten prvotní šok proběhl, já jsem ale měla hlavní problém s celkovou aklimatizací, a tak jsem se stáhla. Ty hejty k tomu úplně nepomohly, ale věřím, že teď už to s Chili zvládáme v klidu. Zbývá nám poslední díl, bude finále a myslím, že pak to bude úplně v pohodě."

S Chili se Nikol vídá velmi často, a to nejen kvůli přátelskému poutu, ale i faktu, že jsou obě z Prahy. "Vídáme se docela často. Tím, že jsme obě z Prahy, to máme snazší a jsem z toho nadšená, že mi v životě zůstala."

Na slavnostní večer dorazila po boku svého přítele Jakuba, kterého se v karibském ráji nemohla dočkat. Bez sebe byli tři měsíce, a tak není divu, že setkání po dlouhém odloučení bylo plné emocí. "Nikdy jsme bez sebe takhle dlouho nebyli. Přivítání probíhalo asi tak, jak si asi každý dokáže představit. Viděli jsme se po třech měsících a bylo krásné," dodala.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy