Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Nikola Čechová otevřeně o cestě Survivorem: Rodina je na mě pyšná, vzkázala vulgárnímu rýpalovi

Fyzické hry Nikol příliš nejdou, v sociální hře je daleko lepší.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 3 fotografie
survivor

Už nějakou dobu se youtuberka Nikola Čechová (32) alias Shopaholic Nicol aklimatizuje po Survivoru zpátky doma v Česku. Diváky i fanoušky přitom přirozeně zajímá každý detail z její drsné cesty v Dominikánské republice, kde se ale dle svých slov necítila jako vítěz už v průběhu hry. Na Instagramu také odhalila, jak to měly holky s make-upem, proč nedorazila na oslavu Gábora Borárose a otevřeně odpověděla i na vulgární dotaz jednoho z rýpalů. 

Nikola Čechová se po návratu z reality show Survivor zavřela na nějakou dobu do své bubliny. Po menší odmlce se vrátila na své sociální sítě, kde svým sledujícím vypráví o show, ale také o těžkém návratu do reality.

Mnoho diváků neopouštěla myšlenka, že mají hráčky na ostrově přístup k make-upu, to ale Nikol Čechová alias Shopaholic Nicol vyvrátila s tím, že holky podstoupily nějaké permanentní úpravy před odletem do karibského ráje.

Tak teď jsem se pobavila. Neměly a podle mě jsme teda nalíčeně nevypadaly. Vím, že Domí měla udělané řasy na začátku a obočí, Chili a Veve taky obočí a jinak o ničem nevím. Jako někdy se sama sebe leknu v televizi, ale co už. Tam nám to bylo fakt jedno," vysvětlila se slovy, že se původně nechtěla před kamerou vůbec odhalovat, hlava ji ale nakonec přivedla k jiným myšlenkám.

Nikola Čechová: Zadek původně ukazovat nechtěla

Když jsem tam jela, tak jsem si říkala, že tam rozhodně nebudu jen v kalhotkách ukazovat v televizi zadek. Jenomže přestanete tyhle malichernosti řešit. Pak už vám to nepřijde divné, že je tam někdo polonahý, protože se už všichni známe a nikoho nepřekvapí něčí zadek," ​tvrdí Nikola Čechová.

Stejně jako u většiny hráčů tak i u Nikol se projevila absence jídla na její postavě. Do Česka se vrátila pohublá, ale váhu nabrala poměrně rychle zpátky, kila šla přirozeně do tuků a ne svalů, na kterých youtuberka dřív pracovala.

„Jsem na své váze, ale nejsem spokojená. Šlo podle mě všechno do tuků a ne svalů. Takže je na čem pracovat. Chci se zpevnit a hlavně přibrat na zadní partii. Ale neutrhla jsem se ze řetězu jako ostatní, mohla jsem si asi víc dopřát. Každopádně pořád lepší tohle než to, jak jsem vypadala na ostrově, tak už vypadat nechci."

Reakce na vulgárního sledujícího i oslava Gábora

Na sociálních sítích Gábora Borárose velmi rezonoval snímek z oslavy jeho narozenin, na kterém chyběla nejen Nikol, ale taky Veronika a Chili. Fanoušci spekulovali, že je na sešlost nepozval skrz špatné vztahy, pravda je ale jinde.

„Pozvaná jsem byla, Gabi pozval všechny z původního kmene Mao. Jen já už jsem měla jiné plány a tím, že to bylo na Slovensku, tak se to nedalo nijak spojit. Viděla jsem, jak v tom zase někdo hledal senzace, ale ta pravda je většinou to nejpravděpodobnější, co vás napadne," svěřila se Nikol, na kterou se kvůli cestě Survivorem snesla vlna někdy i velmi vulgární kritiky.

Na jednoho z rýpalů, který ji nazval zákeřnou p*čou, za kterou se musí rodina stydět, se rozhodla veřejně reagovat: Rodina se za mě nestydí, naopak je na mě pyšná, co všechno jsem zvládla. Já by se spíš styděla za to, co jsi napsala, vypovídá to spíš o tobě."

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy