Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Nikola B., která řídila auto smrti, byla zatčena ve Francii: Pašovala uprchlíky v naprosto nelidských podmínkách

Nikola má za sebou tajnou minulost!
+ Dalších 6 fotografií
Nikola B. byla řidička auta, které ve vysoké rychlosti narazilo do protihlukové stěny u autobusové zastávky. Bohužel její zranění nebyla slučitelná se životem a mladičká dívka zemřela. Dívka má za sebou dost divokou minulost. Před pár lety měla být zatčena společně se svými kamarády ve Francii kvůli pašování Albánců . S informací přišel francouzský web Nord Littoral.

Nikola B. řídila auto, které ve vysoké rychlosti narazilo do protihlukové stěny u autobusové zastávky a bohužel náraz nepřežila. Její spolujezdkyně vyvázla s několika zraněními a patrně půjde v pondělí domů.

Video, kde dívky prakticky online vysílají svou smrt, obletělo snad všechny sociální sítě. Nyní vyplývá na povrch, že Nikola B. měla již v minulosti problémy se zákonem a dodržováním pravidel. Devatenáctiletá Nikola B. a její tři další kamarádi byli zatčeni ve Francii. Snažili se propašovat do Velké Británie nelegálně čtyři Albánce. Toto uvádí Nord Littoral.

Média hovoří dokonce o tom, že uprchlíci byli ukrytí v naprosto nelidských podmínkách o velikosti 1,9×1,2 metru. Incident se měl odehrát před dvěma lety v roce 2015 a partě mladých lidí hrozil trest deseti měsíců a vyhoštění z Francie na tři roky.

Nikdo nechápe, proč se mladí lidé rozhodli k tak pošetilému činu pašovat nelegálně Albánce. Zatím není ani jasné, kdo za celým nápadem stojí. K celému případu připravujeme i nadále podrobnosti.

Mohlo by vás zajímat

Další články