Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Nikol z Love Islandu strávila tři dny s Deppem: Pozval si nás na pokoj...

Nikol strávila tři dny s Johnny Deppem.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova / koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
přiznání

V reality show Love Island se představila spousta zajímavých osobností, které za sebou mají různorodé zkušenosti a vzpomínky. O velmi neobvyklý zážitek se podělila Nikol (21), která aktuálně tvoří pár s Vildou. Půvabná blondýnka se svěřila, že strávila několik dní s Johnnym Deppem během karlovarského filmového festivalu. Přečtěte si, co o setkání prozradila.

Nikol, která v tuto chvíli tvoří pár s Vilémem a jejich vztah se začíná prohlubovat, nám odhalila trochu více ze svého soukromí. V rámci filmového festivalu v Karlových Varech totiž měla možnost poznat světoznámého herce Johnnyho Deppa.

"Byla jsem ve Varech s kamarádkami a byly jsme v klubu, kde jsme ho potkaly. Chtěly jsme se s ním vyfotit a on nás pozval na pokoj, protože na sebe nechtěl upozorňovat v klubu přede všemi. Povídali jsme si, dost jsme si rozuměli, a tak nás další večer pozval na večeři," odvyprávěla Nikol svůj zážitek, o kterém sní miliony žen a dívek po celém světě.

Společně jsme strávili tři dny: Dělaly jsme mu společnost

"Musím říct, že je to opravdu úžasný člověk, velmi inspirativní a talentovaný. Dokonce nám zahrál Jacka Sparrowa, od té skutečné role to bylo k nerozeznání. Byl to neuvěřitelný zážitek. Společně jsme takto strávili tři dny. Nic mezi námi neproběhlo, pouze jsme mu dělaly společnost. Myslím, že Johnny je osobnost, která nemá zapotřebí podobné věci. Velmi si ho vážím a doufám, že se ještě někdy potkáme," dodala Nikol, která v minulosti tvořila pár i s Adamem Mišíkem.

Už dnes večer pokračuje na Voyo.cz další epizoda nejžhavější show tohoto roku Love Island.

Související články

Další články