Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Nikol Trojanová zazářila na módní akci a všechny přítomné uchvátila stylovým outfitem

Líbí?
Zdroj: Tosca Blu
+ Další 2 fotografie
1. března se v butiku u Pařížské ulice opět představila nová kolekce italské značky Tosca Blu, tentokrát Jaro/Léto 2018. Nechyběly ani známé tváře jako Sára Sandeva, která na sebe upoutala pozornost svým barevným outfitem stejně jako Nikol Trojanová.

Tosca Blu představila novou kolekci Jaro/Léto 2018 a samozřejmě tam nechyběly ani známé české krásky, například herečka Sára Sandeva, která dorazila ve výrazném modro-bílém overalu, který doplnila zajímavým psaníčkem a pohodlnými teniskami.

V rámci módní přehlídky jsme mohli zhlédnout nejenom kabelky a boty Tosca Blu, ale také úplnou novinku na trhu, italskou značku Piubag, která vyrábí originální, barevné a funkční kabelky z neoprenu. To celé pak doplnily nádherné modely od návrhářky Herminy Khalaf Pogosyan.

Jednou z modelek byla také krásná Lucie Smatanová. Event moderoval vynikající moderátor Jakub Kotek a zazpívala zpěvačka Hanna Pekhart. Na akci také zazářila půvabná brunetka Nikol Trojanová (27), která zvolila místo výrazného líčení extravagantní sako ve žluto-černé kombinaci. Jako doplněk zvolila bílou kabelku značky Tosca Blu.

Související články

Další články