Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nikol Trojanová vystavila své luxusní tělíčko na sociálních sítích: O tuhle kočičku se ještě chlapi poperou!

Nikol je opravdu kočka!
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 11 fotografií
Nádherná účastnice reality show Nikol Trojanová není žádná rozmazlená fňukna. Z rozchodu, který byl pro ni určitě velkou ranou, se otřepala opravdu rychle a v současné době září jako sluníčko. Je vidět, že tahle holka na sobě tvrdě maká. Na Instagramu vyvěsila fotku, kde jí to sluší snad jako nikdy předtím. Její dokonalé tělo si přeje mít v posteli snad každý chlap!

Nikol Trojanová (25) si v poslední době prošla dost těžkým obdobím. Nejdříve to vypadalo, že konečně našla lásku svého života. Bezhlavě se zamilovala do Daniela Vojtěcha, a dokonce došlo na zasnoubení. Jejich vztah vypadal opravdu idylicky.

Jenomže pak přišla velká rána. Tenhle dokonalý pár se bohužel rozešel. Z blízkého okolí Nikol a Dana jsme se dozvěděli, že přítel Nikol měl mít údajně pletky s více ženami najednou. Tohle už bylo moc i na tvrdou Nikol.

Takže se nakonec nekonalo nic jiného než bouřlivý rozchod plný emocí a výčitek. A není se čemu divit, tohle si sympatická účastnice reality show rozhodně od svého partnera nezasloužila.

Pro Nikol byl tenhle rozchod opravdu velkou ranou, byli zasnoubeni a měli se brát. Ovšem Daniel se nejspíše nabažil všech předností téhle krásky a pak ho omrzela, tak musela holt přijít na řadu nějaká další, neokoukaná.

Krásná Nikol, která se příležitostně živí jako modelka a moderátorka, si odjela léčit své zlomené srdce k moři. A to jí evidentně hodně prospělo. Od rozchodu se svým partnerem vypadá čím dál tím lépe. Pravidelně se dělí se svými fanoušky na sociálních sítích o opravdu hot fotky.

Nyní na Instagramu vystavila své dokonalé tělíčko. Je vidět, že Nikol se zbytečně neutápí v žalu, ale pořádně na sobě maká. A to je jenom dobře. Určitě nebude trvat dlouho a Nikol si najde pořádného chlapa, který bude stát za to. Už teď musí spousta mužů slintat nad jejími perfektními křivkami.

Související články

Další články