Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Nikol Trojanová se ukázala bez make-upu a to neměla dělat: Vypadá jako NATEKLÝ SYSLÍK!

+ Dalších 34 fotografií
Nikol Trojanová po dlouhé době ukázala na sociálních sítích svůj obličej bez make-upu a to neměla rozhodně dělat. V poslední době totiž přibrala nějaké to kilo a nejvíce se to projevilo právě na obličeji.

Nikol Trojanová (26) je hvězdička reality show a příležitostná modelka. Vždycky se pyšnila naprosto luxusní postavou a davy chlapů se mohly zbláznit, aby se za nimi byť jen ohlédla. Sice se jí nepodařilo získat vysněné povolání modelky, ale o práci rozhodně nouzi neměla.

Přivydělávala si jako fotomodelka, protože postavu na to rozhodně měla, a když se k tomu přidal její roztomilý obličejíček, tak to byla dokonalost sama. Ovšem v poslední době nás Nikol mírně děsí.

Na svůj Instagram přidává fotky, na kterých je vidět, že nám holka začíná pomalu, ale jistě kynout. Ještě více nás však vyděsila fotka, na které je Nikol dle svých slov bez make-upu. Nikol byla vždycky krásná i bez nějakých líčidel, ale tentokrát se to absolutně nepovedlo.

Na fotce je Nikol celá oteklá, nafouklá a jde vidět, že všechna nabraná kila se jí usadila v obličeji, protože vypadá jako malý syslík. Doufáme, že hvězdička reality show na sobě pořádně zamaká a nabraná kila zase shodí

Související články

Další články