Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nikol Trojanová pro eXtra.cz promluvila o velkých plánech! Co chystá?

+ Dalších 17 fotografií
Nikol Trojanovou si budete jistě pamatovat z reality show Hotel Paradise nebo Vyvolení. Co ale dělá tahle kráska dnes? Dlouho o ní nebylo slyšet, a tak jsme ji vyzpovídali. A budete se hodně divit. Půvabná brunetka má velmi odvážné plány.

Od doby, co se Nikol Trojanová (26) mihla hned ve dvou reality show uběhlo už hodně času. Jejím velkým snem bylo stát se moderátorkou. Nikol se v rozhovoru svěřila, že občas moderuje maturitní plesy nebo nějaké menší večírky. Ale na pořádnou moderátorskou příležitost ještě čeká.

Co se týče reality show, které ji proslavily, tak s odstupem času Nikol říká, že toho rozhodně nelituje. Bere je jako určitou životní zkušenost, za kterou je ráda.

Velkým překvapením ovšem bylo, když na sebe práskla, že by se ze všeho nejvíce chtěla sbalit a odcestovat jen tak s baťůžkem na zádech. „Co mě napadlo jako taková vidina do budoucna, je všechno prodat, sbalit se a jet na rok někam pryč,“ říká o svém plánu Nikol.

Netají se také tím, že by to vzala nejspíše přes Asii. „Hrozně mě láká asijská kultura. Hlavně se mi líbí, jak tam lidé žijí.“ Pokud se chcete dozvědět, co ještě na sebe tahle kočka prozradila, tak se mrkněte na video.

Související články

Další články