Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nikol Trojanová o gratulacích k těhotenství: Lidé křičí po pravdivých fotkách, pak je ukážeš a dají ti to sežrat, říká

Nikol Trojanová (31) se po delší době ukázala na veřejnosti. Tentokrát si nenechala ujít setkání Miss Czech Republic. Influencerka se pro eXtra.cz rozpovídala o snímcích bez retuše na sociálních sítích a jak snáší to, když jí neznámí lidé gratulují k těhotenství, které neexistuje. 

"Je pravda, že jsem po dlouhé době ve společnosti. Chodím na akce jen občas, vždycky když vím, že se tam potkám s nějakou známou nebo kamarádkou. Jinak se věnuji Instagramu, cestuju, fotím a samozřejmě chodím do práce," prozradila Nikol Trojanová s tím, že Instagram je příjemný přivýdělek.

"Nechtěla jsem to brát nikdy jako jednu cestu. Zkoušela jsem to, je to asi tak tři roky zpátky, kdy jsem rok dělala jen Instagram, ale je to trochu na palici. Hlavně člověk je pořád v jedné bublině. Není v tom nic víc, děláš jen fotky a obsah na Instagram," pokračuje Nikol v rozhovoru.

Nikol se v poslední době občas stává, že jí lidé spontánně bez jakéhokoliv důvodu začnou gratulovat k těhotenství.

"Já do Miss nejdu, takže mi to zas až tak nevadí," řekla pobaveně Nikol. "Trošku to člověku ublíží, když nečeká miminko. Tak je to takové a sakra, měla jsem na té fotce asi víc zatáhnout břicho. Člověk to neohlídá," pokračuje.

Nikol Trojanová: Na Instagramu strašně chtějí pravdu, pak to je ale jinak

"Na jednu stranu lidé chtějí pravdivé fotky, pravdivý obsah, na tom Instagramu. A když tam člověk tu pravdu přidá, protože každá si občas sedneme s rozvaleným břichem, tak ti to dají sežrat," říká sympatická Nikol.

Nikol přiznává, že věk na miminko by sice už měla, ale ještě není ten pravý čas. S partnerem Lukášem jsou spolu dlouhodobě šťastní, takže otázka na potomky se jistě nabízí.

"Ještě bych potřebovala nějaký menší zlom, aby ta myšlenka na dítě ve mně uzrála," dodala pro eXtra.cz.

Související články

Další články