Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nikol Trojanová je štěstím bez sebe! Užívá si dovolené po boku NOVÉ LÁSKY

Vypadá to na velkou lásku.
Zdroj: instagram
+ Dalších 31 fotografií
Nikol Trojanová (27) konečně září štěstím! Po nepovedeném vztahu s modelem si opět našla partnera a zdá se, že se nejedná pouze o letní flirt. Nikol po jeho boku září štěstím a konečně svého prince ukázala veřejnosti. Co na něj říkáte?

Nikol Trojanová se proslavila především v reality show Hotel Paradise a VyVolení. Od začátku působila jako milá a inteligentní holka. Jejím velkým snem bylo stát se moderátorkou, což se jí koneckonců částečně i podařilo.

I když o práci neměla nouzi, soukromý život byl na bodě mrazu. Po rozchodu s modelem Danielem Vojtěchem, se kterým byla zasnoubená, to vypadalo, že se snad žádný další muž po boku Nikol neobjeví.

Teď je ale vše jinak! Nikol opět září, a to po boku pohledného Lukáše, se kterým si momentálně užívá dovolenou v Portugalsku. Vypadá to, že si kromě hezkého počasí užívají i moře, surfování a jeden druhého.

Nikol se před odjezdem na dovolenou vyjádřila k její nové lásce: „Jsem zamilovaná a šťastná. Je to ještě ale docela čerstvé. Nerada bych nyní říkala podrobnosti.“

Související články

Další články