Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Nikol, tohle nečti! Expřítel Trojanové PROMLUVIL O ROZCHODU a není to nic příjemného!

Jejich láska už je dávno minulost.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
Soutěžící z Vyvolených Nikol Trojanová (25) ještě minulý rok plánovala s modelem Danielem Vojtěchem (25) svatbu, rodinu a prostě si malovala budoucnost na růžovo. Jenže se jí to celé rozpadlo jako domeček z karet, když mu přišla na nevěry. Ale teď promluvil sám model, který na krach vztahu má jiný pohled než jeho bývalka.

Jak teda k rozchodu podle Daniela došlo? Opravdu Nikol podváděl na každém rohu, jak sama sympatická brunetka začala rozhlašovat, nebo to má ještě jiný důvod?

„Bylo to takové spontánní. Já jsem to ani nečekal, bohužel to přišlo. Bohužel, bohudík, těžko říct. Každopádně jednak je to z toho důvodu, protože hodně cestuju, teď hodně pracuju. Začalo se hodně dařit. Teď jsem se v poslední době nezastavil. A jednak mi přišel do života člověk, se kterým jsem víceméně teď od té doby. Je mi s ní fajn, je to super, je to zase něco nového. Takový je život,“ rozpovídal se o ukončení vztahu se svou snoubenkou v 50 odstínech Thomase Kruchiny.

„Nejsem k mání pro fanynky. Mám vedle sebe ženu, která mi dala takový náboj do života. Je to super,“ dodal Daniel a tohle vážně asi jeho exsnoubenku nepotěší. Zvlášť, když se rozpovídal o své nové lásce, jak je nespoutaná a vášnivá.

„Není to modelka, ale je krásná. Je z Balkánu, je to divoká krev jako já, takže je to super žena, která mi dává nějaký jiný obraz na ten život, co se týká kariérního stylu. Je starší, takže je to takový můj mentor v mnoha oborech a já, jak jsem si prožil i v dětství spoustu věcí, tak si s ní rozumím. Je to úplně něco jiného, než jsem měl předtím,“ dodal model.

Takže z toho vlastně vyplývá, že už mu Nikol nestačila v posteli, že nebyla tak vášnivá a do toho už mu nedokázala do života dát nějaký ten správný impuls. To se jí bude určitě špatně číst, přeci jen se z rozchodu pořádně neoklepala, ale zato Daniel vypadá, že už se s tím dávno srovnal a šel dál.

Související články

Další články