Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nikol Švantnerové koronavirus komplikuje práci: Akce se ruší, hysterii ale nepodléhám

+ Dalších 6 fotografií
ROZHOVOR
Modelka a Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová (27) si nenechala ujít sobotní Ples v Rudolfinu a mimo jiné prozradila, co si myslí o panice kolem koronaviru. Modelka redakci eXtra.cz sdělila, že v současné chvíli se v módním průmyslu čeká, jak se bude situace nadále vyvíjet. Samotná Nikol přiznala, že ostražitost je sice na místě, ale panice rozhodně nepodléhá.

Nikol Švantnerová patří mezi nejpůvabnější české modelky. Minulý víkend si nenechala ujít Ples v Rudolfinu a mimo jiné redakci eXtra.cz řekla, co si myslí o panice kolem koronaviru. Podle Nikoliných slov je ostražitost jistě na místě, ale panika v podobě skupování potravin je zcela zbytečná.

"Já momentálně nevím, co bude za čtrnáct dní. V současné době je taková blbá situace se zahraničím, protože nevládnou úplně ideální podmínky. Zkrátka se čeká, co bude," řekla modelka s tím, že situace kolem koronaviru má dopad na módní průmysl.

"Některé akce se ruší, takže nějakým způsobem to moji práci ovlivnilo, ale není to nic vážného. Panice nepodléhám. Je to nafouklá bublina. Já samozřejmě z té nemoci mám respekt, ale panice nijak nepodléhám. Je to taková nafouklá bublina. Není to příjemné, to je jedna věc, ale na druhou stranu je to určitá forma chřipky," dodala modelka.

Související články

Další články