Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Nikol Švantnerová ve Varech: Šetřím si na vlastní barák! A jak mě změnila korunka krásy?

+ Dalších 7 fotografií
Nikol Švantnerová získala korunku krásy před třemi lety a od té doby se stala ostřílenou členkou českého šoubyznysového rybníčku. V Karlových Varech ji vyzpovídala naše hvězdná moderátorka Kateřina Kristelová. Jak se jí za tu dobu změnil život? A jak se změnila ona sama? Švantnerová promluvila i o tom, na co by si měly nové vítězky soutěže krásy dát pozor.

Kateřina Kristelová v Karlových Varech vyzpovídala bývalou královnu krásy Nikol Švantnerovou. Probraly nejenom soutěž, z níž každoročně vzejde nejkrásnější dívka Česka, ale i soukromí.

Švantnerová si trvá na tom, že v jádru je pořád stejným člověkem. I když se výhrou v České Miss zařadila po bok členů českého šoubyznysu. „Já jsem se určitě nezměnila. Mám jen ostřejší lokty, už nejsem tak naivní. Určitě jsem dospěla. Ale jinak jsem to prostě stále já. Byly to sice jenom tři roky, ale tři hodně rychlé roky,“ řekla Nikol.

A jak vnímá dny, které pro vítězku po skončení soutěže následují? „Česká Miss vždycky byla taková doslova královna, se vším všudy. Je to sice trošku pozlátko, ale opravdu to tak v reálném životě je. Je to hodně o tom, jaké si to vítězka udělá. Je to první krok, ale také je to hodně o štěstí. Doby, kdy se s vítězstvím pojily milionové kontrakty a limuzíny, už pominuly, to víme všichni,“ myslí si Švantnerová.

Nikol se daří i v soukromém životě. „Mám šťastný partnerský život, to jsem hledala a čekala na to. Sice nemám vlastní byt ani auto, ale dokážu se hezky uživit, jet na dovolenou, zaplatit nájem a koupit si něco na sebe. Ale momentálně je pro mě prioritou vydělat si na ten vlastní barák a jednou si koupit auto,“ usmívá se.

Co dalšího Nikol Švantnerová prozradila? Jak si užívá filmový festival? Podívejte se na rozhovor na začátku článku.

Mohlo by vás zajímat

Další články