Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Nikol Švantnerová už má malou princeznu doma: Novopečená maminka fascinovala postavou den po porodu

Nikol Švantnerová: Novopečená maminka fascinovala postavou den po porodu
Zdroj: koláž eXtra.cz/Se souhlasem Nikol Švantnerová
+ Dalších 6 fotografií
Porod

Je to jen pár dní, co se nádherná Nikol Švantnerová stala maminkou. Společně s partnerem Ondřejem se těší z rodičovské premiéry a malou princeznu Miu už mají hrdličky doma. Modelka se nyní na sociálních sítích rozpovídala o porodu, který si podle svých slov vysnila, ale ukázala i své tělo den po porodu.

Nádherná Nikol Švantnerová si své soukromí bedlivě hlídá. Modelka svého nynějšího přítele světu poprvé představila až po několika měsících lásky, a to při příležitosti Česko-Slovenského plesu 2022. "Nemáme se za co stydět, máme se rádi, chceme spolu být. Tak nevidím důvod, proč se skrývat a proč tyhle věci neprožívat spolu," prozradila tenkrát pro eXtra.cz.

Netrvalo dlouho a hrdličky se těšily z radostné novinky! Těhotenství však modelka tajila až do 5. měsíce a zprávu oznámila až tehdy, kdy už bříško nešlo skrývat.

Nikol Švantnerová se stala maminkou

A nyní je to jen pár dní, co se pár těší z rodičovské premiéry. Holčička Mia přišla na svět 17. března a malou princeznu si už pár dovezl domů. Na Nikol a Miušku po návratu z porodnice doma navíc čekalo nádherné překvapení v podobě balónků a dalších dárečků.

Nikol si roli maminky náramně užívá. Se svými fanoušky nyní sdílí radostné momenty a dokonce se rozepsala i o samotném porodu. "Měla jsem asi štěstí, ale já si to takhle prostě, dá se říct, vysnila. Říkala jsem si, že to vše bude rychlé, nebude to bolet a dopadne to dobře," svěřila se na Instagramu. "Týden doma a už mám pocit, že se mi mění před očima," dodala pro eXtra.cz.

Ukázala i svou postavu den po porodu. Tělo jí vrátilo předchozí roky plné dřiny a vypadala úchvatně, jak se můžete podívat v galerii. Na pravidelný pohyb nezanevřela ani nyní, s malou Miuškou má za sebou už několik procházek v přírodě.

Lucie Borhyová terčem nebezpečného stalkingu. Neodbytný fanoušek překročil všechny hranice

Související články

Další články

Nejnovější kauzy