Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Nikol Švantnerová si zahrává s dušičkami nevinných zvířat!

Milovnice zvířat, ano, či ne?
+ Dalších 6 fotografií
Nikol Švantnerová (23) je tak milé a krásné děvče, ale asi jako každý na této planetě i ona má svou temnější stranu. Jakou? To se teď dozvíte...

Nikol Švantnerová je známou Českou Miss. Je to takové milé děvče, které pochází ze Šumperka na Moravě. To jsou místa v naší krásné zemi, kde by člověk řekl, že lidi zvířátka milují. A to nejen na talíři.

Nikol ráda sdílí se svými fanoušky na sociálních sítích momentky ze svého soukromí. Poslední dobou pozorujeme, že se opravdu hodně zamilovala do pravých kožešin. Přitom v minulosti působila jako členka Greenpeace.

Focení s malým lvíčátkem, hrátky na farmě s kozičkou a nebo krmení žiraf. Teď však v období chladnějších dní nastala doba temna. Nikol se pochlubila svým novým spolujezdcem v autě!

Je to vycpaný králíček ve vlastním kožíšku s děsivýma očima! Nic morbidnějšího jsme tento podzim ještě neviděli. Pokud si Nikol s těmito hračkami nemůže pomoci, ať je raději skladuje a schovává doma.

Mikuláš je ještě daleko a tohle by mohlo děti vystrašit víc než banda čertů ze Staromáku.

Mohlo by vás zajímat

Další články