Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Nikol Švantnerová se stala maminkou. Prozradila jméno dcery i detaily porodu

Nikol Švantnerová celá v růžové.
Zdroj: herminapress
+ Další 4 fotografie
porod

Modelka Nikol Švantnerová se stala maminkou. Své prvorozené holčičce dali s partnerem krásné jméno a na Instagramu se pochlubila nejen první rodinnou fotkou, ale prozradila i detaily porodu.

Konečně je maminkou

Bývalá Miss Nikol Švantnerová porodila dceru. Svého prvního potomka přivedla na svět společně s partnerem Ondřejem Antošem, za kterým se přestěhovala do Olomouce. "Miluju nejvíc na světě a děkuju za takový zázrak!" napsala Nikol na Instagram k fotografii, kde spolu s Ondřejem drží novorozence za malinkatou ručičku.

Holčička, kterou šťastní rodiče pojmenovali Mia, přišla na svět 17. března pár minut po půlnoci. Ačkoli si modelka své soukromí střeží, těhotenství tajila až do 5. měsíce a jméno pro dceru prozradila až nyní, teď popsala svým fanouškům, jak probíhal její porod ve šternberské porodnici Angel.

Tatínek byl u porodu

"Ve čtvrtek v 7 ráno mi praskla voda, kontrakce žádné, tak jsem si dala sprchu, pobalila a jeli jsme do porodnice," napsala Švantnerová na sociální síť. "První kontrakce přišly v 6 a kolem deváté jsme se přesunuli na porodní sál," dodala s tím, že pak už šlo všechno ráz na ráz.

Nikol prozradila, že u porodu byl i novopečený tatínek Ondřej. "Díky tatínkovi, který byl od začátku až do konce se mnou, mám aspoň na toto vše vzpomínky," uvedla ke snímku z porodního sálu.

Šťastné mamince blahopřály její kamarádky z řad českých celebrit. "Nejkrásnější část života právě začíná. Hodně zdravíčka," napsala k fotografii zpěvačka Monika Bagárová. "Moc gratuluji," popřála jí Monika Marešová.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy