Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Nikol Švantnerová se s tím po rozchodu nemaže: Patrik jako Patrik, směje se

Dovolená na Kostarice
Zdroj: se souhlasem Nikol Švantnerové
+ Dalších 6 fotografií
exotická dovolená

Oznámila rozchod a tradá! Naskočila do letadla a odfrnkla si oddechnout do teplých krajů. Miss z roku 2015 Nikol Švantnerová (28) se sice s fešným fotbalistou Patrikem Dresslerem (31) rozešla teprve před pár dny, úplně sama ale na dovolenou neletěla. Mít se po rozchodu komu vyplakat na rameni se vždycky hodí, proto si sexy brunetka vzala na exotickou dovolenou svého bratra, který se shodou okolností také jmenuje Patrik. Pochlubila se tím na sociálních sítích.

Je opět singl

„Ano, nejsme spolu, už nějakou dobu netvoříme pár,“ svěřila se Super.cz dlouhonohá modelka Nikol Švantnerová, která si momentálně léčí zlomené srdce v romantických krásách přírody exotické Kostariky. Doprovod jí na výletě do Střední Ameriky dělá její bratr Patrik a musíme uznat, že nejen jeho sestra, ale i on se rodičům dost povedl. Kromě slunění a koupaček v moři a bazénech luxusních resortů si modelka užívá i výlety po tamní krajině. "Kostarika mě dostala už první den a každým dalším dnem a místem mě nepřestává ohromovat," popsala Nikol v jednom ze svých příspěvků.

Je fakt sexy

Nikol se kromě jiného na svém Instagramu nezapomněla pochlubit ani několika žhavými fotkami svého bráchy bez trička a je těžké srovnat, kdo ze sourozenců má vypracovanější břicho. I když si sexy kráska v komentářích pod fotkami vysloužila i pár nepřejícných komentářů, že by v době pandemie měla radši sedět doma na zadku a nikam se nehrnout, Nikol si z toho nic nedělá a užívá si exotickou dovču plnými doušky.e


Související články

Další články