Česká Miss přichází každým dnem nejen o svoji prestiž (která už dlouho uvadá), ale také o svoji první vítězku. Česká Miss roku 2015 Nikol Švantnerová (24), která byla jednou z hlavních mentorek soutěžících, z nenadání odstupuje! S Martinem Ditmarem a Evou Čerešňákovou nechce mít doslova už nic společného!

Pomyslnou poslední kapkou pro Nikol bylo netaktní vyjádření pana Ditmara na sociální síti. Zatímco Nikol ležela v nemocnici po akutní operaci slepého střeva, Ditmar označil Nikol za zákeřnou lhářku, která Českou Miss jen pomlouvá a donáší tajné informace médiím za účelem vlastní sebeprezentace. Podle Martina Ditmara nebohá Nikol stojí za všemi negativními články, které o České Miss v minulosti vyšly.

„S Českou Miss už nemám nic společného,“ svěřila se Nikol na sociální síti s tím, že jako mentorka letošního ročníku České Miss definitivně končí.

Poté, co Českou Miss odmítla vysílat i televize Prima, je to další skandál, který na celou soutěž vrhá temný stín. Bude ještě možné tuhle soutěž vzkřísit? Jestli ano, tak to bude doslova nadlidský úkol.