Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Nikol Švantnerová: S Českou Miss jsem SKONČILA! Další skandál je na světě!

Missí válka!
Zdroj: profimedia
+ Dalších 26 fotografií
Další z mnoha skandálů České Miss je na světě! Tohle za Miloše Zapletala opravdu nebylo!

Česká Miss přichází každým dnem nejen o svoji prestiž (která už dlouho uvadá), ale také o svoji první vítězku. Česká Miss roku 2015 Nikol Švantnerová (24), která byla jednou z hlavních mentorek soutěžících, z nenadání odstupuje! S Martinem Ditmarem a Evou Čerešňákovou nechce mít doslova už nic společného!

Pomyslnou poslední kapkou pro Nikol bylo netaktní vyjádření pana Ditmara na sociální síti. Zatímco Nikol ležela v nemocnici po akutní operaci slepého střeva, Ditmar označil Nikol za zákeřnou lhářku, která Českou Miss jen pomlouvá a donáší tajné informace médiím za účelem vlastní sebeprezentace. Podle Martina Ditmara nebohá Nikol stojí za všemi negativními články, které o České Miss v minulosti vyšly.

„S Českou Miss už nemám nic společného,“ svěřila se Nikol na sociální síti s tím, že jako mentorka letošního ročníku České Miss definitivně končí.

Poté, co Českou Miss odmítla vysílat i televize Prima, je to další skandál, který na celou soutěž vrhá temný stín. Bude ještě možné tuhle soutěž vzkřísit? Jestli ano, tak to bude doslova nadlidský úkol.

Související články

Další články