Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Nikol Švantnerová pro eXtra.cz: Má výstavní břišáky, promluvila o kilech

Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová promluvila o kilech navíc
Zdroj: Se souhlasem Nikol Švantnerová
+ Další 2 fotografie
rozhovor

Vítězka České Miss 2015 Nikol Švantnerová (28) patří jednoznačně mezi české modelky, které se mohou pyšnit pořádně vypracovaným bříškem. O Nikol je známo, že preferuje zdravý životní styl a pravidelně na sobě maká. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, kolik přibrala během karantény a co si myslí o současné situaci v modelingu. 

Půvabná modelka a vítězka České Miss 2015 Nikol Švantnerová k modelingu přilnula již od svých třinácti let.

Velké pozornosti se jí dostalo ale až v roce 2015, kdy vyhrála soutěž krásy a podařilo se jí prosadit nejenom na modelingovém mole, ale také na sociálních sítích, kde nyní má přes 200 tisíc sledujících.

Nikol zahájila letní plavkovou sezonu řadou snímků, na kterých jí to neskutečně sekne, a navíc nelze přehlédnout její poctivě vydřené břišáky.

"K mému životu patří sport už od mala. Nemusím se k tomu nutit a baví mě to. Zároveň se díky tomu udržuji v kondici. Samozřejmě se snažím tomu trochu uzpůsobit i jídelníček, protože bez toho nejsou výsledky vidět," prozradila v rozhovoru pro eXtra.cz s tím, že během lockdownu i ona přibrala.

"Během karantény jsem přibrala nějaká čtyři kila a necítila jsem se v pohodě, takže teď během nějakých tří měsíců jsem zase více makala a šlo to naštěstí docela samo," řekla sympatická Nikol.

Nikol Švantnerová: Každý klient si ve světě modelingu představuje něco jiného

V současné době se ve světě modelingu začínají upřednostňovat ženy kyprých tvarů a hubené modelky jsou "upozaďovány".

"Jsem toho názoru, že každému se líbí něco jiného, a tak je to i ve světě modelingu. Každý klient si představuje něco jiného. Nicméně je podle mě fajn ukazovat normální ženy a postavy. Ale samozřejmě si myslím, že do modelingu vysoké a hubené dívky patří," dodala Nikol.

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy