Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nikol Švantnerová přišla o svoje PRSA! Co se sakra stalo?!

Prsa jí teď sice zmizela, ale i tak je zatraceně sexy!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 16 fotografií
Nikol Švantnerová míří do zahraničí za prací podobně jako Katka Sokolová. Nicméně po své cestě za úspěchem něco ztratila. A to něco nám bude na jejích fotkách chybět!

Nikol Švantnerová (23) kvůli velkému pracovnímu nasazení zhubla a zanedlouho se chystá do zahraničí zkusit štěstí ve světovém modelingu. A že to není jen tak nějaký lehký oříšek se prosadit, o tom snad nemusí být ani řeč. Na každém castingu máte stovky těch nejkrásnějších dívek z celého světa. Nikol je pěkné děvče a snad se tam úplně v davu neztratí.

Nicméně co se Nikol ztratilo, jsou její vnady. No, my víme, Nikol měla už v minulosti tak jedničky, možná dvojky, ale dnes, po větším úbytku váhy jí nezbylo zhola nic. Aby vám to nebylo tak moc líto, máme pro vás ty nejvyprsenější fotky Nikol ve fotogalerii.

A co se bude odehrávat za těmi našimi hranicemi? O Nikol se tam bude starat agentka Lenka Jochová a místní agentura. Lenka Jochová je velmi úspěšnou modelingovou agentkou. Pro svět modelingu objevila například veleúspěšnou modelku Hanu Soukupovou a nebo manželku Tomáše Berdycha Ester.

Tak hodně štěstí, Nikol, budeš ho potřebovat!

Související články

Další články