Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nikol Švantnerová předvedla šaty, na které každá nemá: Rozparek na hraně a kde jsou kalhotky?

+ Dalších 8 fotografií
Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová (26) zazářila na sobotní módní přehlídce Poner. Modelka předvedla nejodvážnější šaty přehlídky, které více odhalovaly, než zakrývaly. Když Nikol procházela po mole, tak se některým přítomným pánům pěkně orosilo čelo a my se vůbec nedivíme.

Nikol Švantnerová je ve světě modelingu pořádně ostřílená, což opět potvrdila na módní přehlídce Poner na filmovém festivalu v Karlových Varech. V záplavě modelek, které předváděly krásné šaty sourozenců Ponerových, Nikol jednoznačně vynikala.

Česká Miss 2015 oblékla na přehlídku nejodvážnější šaty, které si rozhodně nemůže dovolit každá žena. Stříbrný model s velkým rozparkem více odhaloval, než zahaloval. Nikol se naštěstí pyšní dokonalou postavou, takže se vůbec nemusí bát vynést hodně odvážný střih šatů.

Na první pohled to vypadalo, že Nikol nemá pod šaty spodní prádlo a přehlídku šla naostro. Pravda byla ale taková, že Nikol kalhotky měla, ale byly pod šaty rafinovaně schované.

Navíc je modelka na mole jako doma a nějaká nervozita jí problémy nedělá. „Modní přehlídky si snažím co nejvíce užívat. Obzvlášť tady panuje taková příjemná rodinná atmosféra. Nestresuji se, rozhodně to není takové, že bych před přehlídkou týden nejedla.“

Související články

Další články