Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Nikol Švantnerová poprvé na veřejnosti s novou láskou: Proč se skrývat! Nemáme se za co stydět, hlásí

Nikol Švatnerová se zamilovala do podnikatele.
Zdroj: profimedia
+ Další 3 fotografie
Rozhovor

Konečně spolu na veřejnosti! Půvabná modelka Nikol Švantnerová svého nového partnera, podnikatele Ondřeje, dlouhou dobu tajila. Chránila ho před médii, ale nakonec ho světu přece jen ukázala. Ruku v ruce s ním vyrazila na Česko-Slovenský ples a o jejich vztahu se rozpovídala v rozhovoru pro eXtra.cz. Jaké mají plány do budoucna? 

Mezi nejúchvatnější ženy večera patřila jednoznačně modelka Nikol Švantnerová. Na příležitost Česko-Slovenského plesu se chystala dokonce týdny!

“Připravovala jsem se týdny dopředu, řešily se šaty a vybíraly se k tomu šperky. Ty dnešní přípravy už byly příjemné záležitosti a zabralo to jen pár hodin,” prozradila půvabná modelka.

Nikol Švantnerová poprvé ukázala partnera

Snad více než ona samotná se na ples připravoval i její nový partner Ondřej, po jehož boku se modelka poprvé objevila na veřejnosti. “Chtělo to odvahu připravit ho na to, co ho možná čeká. Že nejde jen tak na ples,” řekla Nikol.

“Pořád bych ho ale chtěla ušetřit tohohle světa,” přiznala. Ondřej totiž není ve světě showbyznysu známý, a dokonce to není ani sportovec jako její předchozí partneři. To si modelka pochvaluje.

Nevidí důvod proč se skrývat

Ačkoliv si dvojice snaží střežit soukromí, jsou zážitky a příležitosti, které chtějí prožívat společně.

“Samozřejmě, pokud žena jde na ples a má doma partnera, nevidím důvod ho nechat doma a jít s někým jiným. Ráda půjdu s partnerem, je to ples, tady se tančí a taková akce se alespoň podle mě chce prožívat právě s tím protějškem,” řekla Nikol.

“Nemáme se za co stydět, máme se rádi, chceme spolu být. Tak nevidím důvod, proč se skrývat a proč tyhle věci neprožívat spolu," dodala.

S Ondřejem se Nikol seznámila pracovně už minulé léto, ale pár tvoří teprve několik měsíců, oficiálně od Vánoc. Vypadají šťastně, nejenže už nyní plánují společnou dovolenou, ale budují i společný domov.

Lucie Borhyová terčem nebezpečného stalkingu. Neodbytný fanoušek překročil všechny hranice

Související články

Další články

Nejnovější kauzy