Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Nikol Švantnerová ozdobou Plesu v Rudolfinu: Modelka učinila přítrž spekulacím a promluvila o anorexii

+ Dalších 10 fotografií
Česká Miss 2015 a modelka Nikol Švantnerová (27) vyrazila na velkolepý ples v Rudolfinu v doprovodu svého partnera Patrika Dresslera. Půvabná Nikol byla opět ozdobou celého plesu a v nádherné robě nešla přehlédnout. Modelka v poslední době čelí spekulacím o anorexii. Nikol šla ohledně nemoci s pravdou ven a redakci eXtra.cz exkluzivně prozradila, jak se věci mají. Také se vyjádřila na téma koronaviru a zda nemoc nějak zkomplikovala její pracovní nabídky v zahraničí.

Modelka Nikol Švantnerová vyrazila společně se svým přítelem na ples v Rudolfinu Nikol tentokrát oblékla šaty značky Poner a vypadala jako skutečná princezna. Půvabná hnědovláska patří mezi známé osobnosti, které mají vkus a prakticky nikdy nešlápnou vedle.

Nikol byla opět ozdobou celého plesu a nešlo ji přehlédnout. Sympatická modelka není žádný suchar a na plese se ráda baví a tancuje. "Mám těžká rána, ale to k tomu patří. Já se vždycky snažím všechno přizpůsobit tomu, abych další den nemusela nic dělat a jenom se válela v posteli," řekla s úsměvem Nikol.

Anorexie? V žádném případě!

V poslední době se objevily spekulace o tom, že je Nikol příliš hubená a patrně trpí anorexií. "Já si myslím, že kdokoliv kouká na to video a uvidí mě reálně jak vypadám, tak se tomu může jenom zasmát. A to si myslím, že mluví za všechno," vyvrátila fámy samotná modelka.

"Mně tohle přijde opravdu úsměvné. Já jsem se k tomu vyjadřovala několikrát. Opravdu, ten, kdo mě zná, ví. A to je pro mě nejdůležitější," objasnila celou situaci Česká Miss 2015.

Koronavirus? Nepanikařím, ale pracovní nabídky nejsou ideální

Nikol v rozhovoru pro eXtra.cz přiznala, že v souvislosti s koronavirem nejsou v současné době úplně ideální pracovní podmínky. "Teď je taková blbá situace s tím zahraničím, protože nejsou úplně ideální podmínky. Je v tom hodně otazníků a čeká se, co bude," nechala se slyšet Nikol.

Ona sama ale zůstává s chladnou hlavu a žádné panice rozhodně nepropadá. "Já samozřejmě z té nemoci mám respekt, ale panice nijak nepodléhám. Je to taková nafouklá bublina. Není to příjemné, to je jedna věc, ale na druhou stranu je to určitá forma chřipky," dodala. Na celý rozhovor s Nikol Švantnerovou se můžete podívat ve videu.

Redaktorku oblékl: Dominik Navrátil Hairstyling: Locika Hair

Související články

Další články

Nejnovější kauzy