Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Nikol Švantnerová neotálela. Po rozchodu s Patrikem Dresslerem se zvěčnila po boku nového muže

Nikol Švantnerová
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
Vztah

Modelka Nikol Švantnerová dlouho single nezůstala. Pár měsíců poté, co se rozešla se svým dlouholetým přítelem, fotbalistou Patrikem Dresslerem, se nejspíš pochlubila novou láskou. Na Instagram totiž dala snímek, na kterém v italském Livingnu pózuje v objetí neznámého muže...

Když Nikol Švantnerová ke konci loňského roku oznámila rozchod s dlouholetým partnerem Patrikem Dresslerem, byl to vcelku šok. Modelka totiž byla s fotbalistou dlouhých pět let. Kartami nakonec zamíchalo náročné koronavirové období i udržování vztahu na dálku kvůli práci. Patrik se odstěhoval do Hodonína a Nikol zůstala v Praze.

Bylo to komplikovanější, náročnější. Neumožňovalo nám to spolu být tak často. Vztah na dálku nebyl jednoduchý. Dál bych to ale nechtěla rozvádět, je to mezi námi a tak to zůstane," uvedla Švantnerová po rozchodu pro Super.cz. Zároveň dodala, že o novém vztahu nepřemýšlela a že všechno má svůj čas. A jak se zdá, ten právě nadešel.

Krásná modelka zásobuje Instagram fotkami z italského Livigna a na fotkách se ukazuje v luxusní kombinéze a na lyžích. Tentokrát ale na snímku nepózovala sama, nýbrž v objetí neznámého muže, ke kterému se tulila tak moc, že měl zakrytou tvář.

Švantnerová tak své fanoušky napíná, neprozradila totiž, o koho jde ani v komentářích. K příspěvku pouze připojila srdíčko. Buď jak buď, vypadá to, že je modelka po rozchodu s Patrikem Dresslerem znovu zamilovaná.

Lucie Borhyová terčem nebezpečného stalkingu. Neodbytný fanoušek překročil všechny hranice

Související články

Další články

Nejnovější kauzy