Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Nikol Švantnerová bojuje proti anorexii: Já že jsem tlustá?

Nikol zažila drsný útok…
Zdroj: instagram
+ Dalších 31 fotografií
Česká Miss pro rok 2015 Nikol Švantnerová předvedla v horkých dnech naprosto dokonalé tělíčko v plavkách. Jak ji jen někdo mohl nazvat tlustou tuctovkou?

Víkendové horké počasí využila modelka Nikol Švantnerová k chytání prvního bronzu na šlapadle, se kterým si spokojeně vyplula na Vltavu.

“První letošní opalovačka. Základ je umět si to udělat hezký… vyvrženej vorvaň,” komentovala vtipně svou fotku krásná Nikol.

V obyčejných bílých bikinách vypadala naprosto senzačně! Na první pohled je vidět, že Nikol pravidelně chodí běhat a pilně cvičí. Lze tudíž jen stěží pochopit, že měl jistý český stylista Filip Vaněk nazvat Nikol tlustou a neúspěšnou tuctovkou!

Tento stylista, který má pocit, že je minimálně jedna ruka se šéfredaktorkou amerického Vogue Annou Wintour, o velmi štíhlé Nikol napsal toto:

„Dotyčné výtězce se nelíbí říkat pravdu do očí. A to, že nemá práci, protože je nezajímavá, tuctová a tlustá,“ píše Vaněk, který má bohužel evidentní problém s českým jazykem.

Bohužel jeho představa o tom, že by dívka, která měří 180 cm, měla vážit 50 kilogramů, je doslova šílená a do nebe volající. Doufáme, že si půvabná Nikol z těchto řečí nic dělat nebude, protože už teď je štíhlá dost!

Související články

Další články