Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nikol Štíbrová zamířila do Paříže: Vzala s sebou záhadného přítele s velkou botou

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 20 fotografií
nová láska?
Oblíbená herečka a členka populárního tria 3v1 Nikol Štíbrová (32) se vydala na výlet do Paříže. Do města romantiky a lásky však nevyrazila sama. Na Instagram přidala fotku, na které jsou vyfocené její boty vedle pánských. Ačkoliv snímek nikterak neokomentovala, lidé už spekulují, že začala randit s mužem s velkýma nohama.

Nikol Štíbrová vyrazila do slunné Paříže, kde bylo počasí tak nádherné, že se mohla procházet v kraťasech a tričku. Když umístila na sociální síť fotku před Eiffelovkou, fanoušci ji zahrnuli komplimenty. Další fotka ale vyvolala spoustu spekulací.

Na černobílém snímku je v pozadí Eiffelovka, popředí ale zabírají Nikolina dámská bota a vedle ní obrovsky působící pánská. Fanoušci oblíbené herečky neví, co si mají myslet. „Beztak si Nikol jen řekla, že si z nás udělá legraci, odchytila nějakého cizího chlápka a cvakla si nohy s ním,“ píše jedna z komentujících, která za fotkou tuší žertík. „Nový přítel? Tak hlavně ať to vydrží,“ píše další, která věří, že Nikol už není sama.

Štíbrová je už několik měsíců sama a společnost jí dělá jen její syn Mathias. Nyní to ale vypadá, že si našla nového partnera. Jaká je pravda ale ukáže až čas a především sama Nikol.

Související články

Další články