Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Karel Gott pohřeb Karel Gott smrt

Nejnovější kauzy

Nikol Štíbrová z 3v1 slaví Kristova léta: Tohle jsou její nejkrásnější fotky

+ Dalších 16 fotografií
narozeniny
Členka dámského tria 3v1 Nikol Štíbrová slaví své 33. narozeniny. Blonďatá kráska, která se aktuálně nejvíce věnuje péči o svého syna Mathiase (2), se do povědomí veřejnosti dostala díky seriálu Pojišťovna štěstí. Tam vypadala ještě jako malé kuřátko, dnes je to však dospělá žena a s přibývajícími roky kupodivu roste i její krása.

Herečka Nikol Štíbrová, která dnes společně s Veronikou Arichtevou a Martinou Pártlovou baví internet ve videích komického tria 3v1, slaví Kristova léta. Ačkoliv ji pracovní povinnosti a péče o syna Mathiase nepochybně dávají zabrat, na jejím vzhledu se to rozhodně nepodepisuje. Nikol vypadá skutečně skvěle.

Ruch velkoměsta Nikol brzy vymění za klid na vesnici a určila si jasný plán, co tam chce dělat – chce prý hlavně vychovat ze svého syna gentlemana. Malý Mathias, nebo jak mu sama Nikol přezdívá Radovan, nedávno oslavil své druhé narozeniny, ke kterým mu popřály i tetičky Arichteva a Pártlová.

Možná právě díky svému synovi, se kterým se rozhodně nenudí a díky svým kamarádkám, se kterými to táhne už dlouhá léta, Nikol vypadá stále tak dobře. Na její nejkrásnější fotky se podívejte v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články