Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Nikol Štíbrová z 3v1 má jasný plán: Ze svého syna chce vychovat gentlemana

Nikol Štíbrová z 3v1 má jasný plán: Ze svého syna chce vychovat gentlemana
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 17 fotografií
výchova
Herečka Nikol Štíbrová (32) je pyšnou maminkou syna Mathiase. Příhody, které s ním zažívá, s velkou oblibou přidává pro pobavení ostatních na Instagram. Nyní přidala snímek, u kterého se rozepsala ohledně výchovy - její plán je jasný. Ať už se Mathias v životě dopustí jakýchkoliv přešlapů, nebude na tom záležet, důležité podle členky zábavného tria 3v1 je, aby z něj vyrostl gentleman.

Nikol Štíbrová patří mezi slavné matky, které svými příhodami baví internet. Ať už se synem cestuje, jde na procházku, nebo se ho jen snaží uspat, vždy se pochlubí tím, co vtipného s ním prožila. Nyní ale ukázala svým fanouškům to, jaký má plán ve výchově.

Členka oblíbeného tria 3v1, které tvoří společně s Veronikou Arichtevou a Martinou Pártlovou, má jasný cíl. "Je mi fakt jedno kolik tříd zvládne vychodit, pro kterej nesmyslnej koníček se nadchne, koho mi bude tahat domu, který části těla si nechá prošpikovat a za co utratí peníze, který mu škudlim. Ale! Bude umět podržet ženský dveře, pomoct jí do kabátu, pustit ji sednout, odnést ji sakra tu tašku a dolít jí víno dřív než sobě. Bez keců o emancipaci, bez spekulací, bez očekávání, bez prozíravosti. Jestli něco fakt chci, tak aby byl Mates gentleman. Nějak nám chybí, chlapi co se cejtěj jako chlapi, a ženský, který se cejtěj jako ženský. Nebo se mi to možná jen...hm, ne," napsala na Instagram k fotce, na které s malým Mathiasem běží po pláži.

Ačkoliv si v pořadu 3v1, který pravidelně vychází na One TV, dělá Štíbrová z mnoha témat včetně výchovy legraci, je vidět, že tento plán myslí zcela vážně. Není tedy pochyb o tom, že až jednou Mathias vyroste a přivede si domů nevěstu, ta bude moct Nikol poděkovat za to, jak jí jejího nastávajícího vychovala.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy