Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nikol Štíbrová z 3v1 je šťastná jako blecha: Poprvé se pochlubila fešným přítelem

Zdroj: Instagram/@stibrovicnikolka
+ Dalších 5 fotografií
nová láska
Začátkem letošního roku Nikol Štíbrová (33) potvrdila, že je zamilovaná. S novou láskou se dokonce vypravila i do Itálie a ačkoliv ji ještě nedávno tajila, nyní ji ukázala. Její přítel, který se podle informací eXtra.cz jmenuje Petr, nedělá šťastnou jen Nikol, ale i jejího synka Mathiase. Na společné fotce je vidět, jakou legraci si spolu užívají.

Sympatická a na Instagramu oblíbená blondýnka Nikol Štíbrová se tetelí blahem. Její nový přítel jí dělá jen samou radost a poprvé od rozchodu s otcem malého Mathiase je členka tria 3v1 po uši zamilovaná.

Nikol svého přítele dlouhou dobu tajila a svým fanouškům nechtěla ukázat jeho tvář. Evidentně jde ale vše jako po másle, vztah klape tak, jak má, a tak se Štíbrová odvážila odhalit, díky komu je teď vlastně spokojená.

Petr Leitgeb si skvěle rozumí nejen s ní, ale i s jejím synem Mathiasem. A navíc evidentně dobře vaří. Společná fotka, kterou zamilovaná Nikol přidala, svědčí o tom, že čas strávený ve třech si skutečně užívají.

Související články

Další články