Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nikol Štíbrová z 3v1 jde za svým snem: Ruch velkoměsta vymění za klid vesnice

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 16 fotografií
stěhování
Nikol Štíbrová, členka známého tria 3v1, chce zmizet z velkoměsta. Už stačí jen jedno razítko k tomu, aby mohla začít stavět dům v Lánech, kde si koupila pozemek. Z oblíbené herečky tak brzy bude vesničanka, která bude mít přírodu na dosah ruky.

V Lánech už nebude jen letní sídlo prezidenta ČR, ale i sídlo Nikol Štíbrové, známé z pořadu OneTV 3v1. Herečka se před časem rozhodla schovat před ruchem velkoměsta a koupila si pozemek, na kterém už za nějakou dobu bude moct začít budovat svůj nový dům.

Štíbrová nepochybně myslela na budoucnost. Její malý syn Mathias bude moct vyrůstat v nádherném prostředí a ona sama bude mít klid, jaký ve velkoměstě rozhodně není. Na svém Instagramu se už nyní snaží spřátelit se svými budoucími sousedy. „Mám tu někoho z Lán? Budeme kamarádi? Nebo jak se to, když se chceš vetřít do jinýho města… Budu vám půjčovat vajíčka a mouku. A Bravíčka,“ napsala Nikol.

Pár obyvatel Lán už se Nikol ozvalo, tak to vypadá, že až dostaví dům, nebude mít o přátele nouzi. Bude navíc bydlet jen pár kilometrů od rodného města a tak se s Mathiasem bude moct kdykoliv vypravit za rodiči. Není ale pochyb o tom, že ještě než se vrhne do vesnického života, uspořádá kolaudační párty se svými parťačkami z 3v1 Veronikou Arichtevou a Martinou Pártlovou.

Související články

Další články