Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Nikol Štíbrová ve velkém smutku! Z plánované oslavy nebylo vůbec nic

Nikol se pochlubila krásným chlapečkem… Je po ní!
+ Dalších 7 fotografií
Měla to být pořádná party, na kterou se mělo vzpomínat hodně dlouho. Jenže nakonec z ní nebylo vůbec nic. Alespoň v takovém duchu s nadsázkou řečeno dopadly plány čerstvé maminky Nikol Štíbrové (30) s jejím synem Mathiasem. Oblíbená herečka tak dala najevo, že syn bude rozhodně po ní.

Kráska, kterou si lidé zamilovali v Pojišťovně štěstí, se na začátku července stala maminkou. Uběhl měsíc a Nikol chtěla pro svého milovaného syna uspořádat mejdan snů. Jenže chyba lávky… „No chtěla jsem s ním oslavit 1 měsíc, ale kluk vypil sotva pár mililitrů a odpadnul. To nevim, po kom to dítě je,“ uvedla ke snímku, z něhož je patrné, že synek usnul a maminka musela odložit mejdánek na jindy. Kdo totiž zná Nikol, moc dobře ví, že když jde o večírek, umí si ho pořádně užít. Tedy pokud po pár sklenkách neusne.

Jenže sama herečka moc dobře ví, že starostí kolem miminka je víc než dost. A tak nejspíš byla nakonec ráda, že Mathias po krmení spokojeně usnul. Během jeho spánku totiž jistě načerpala nové síly, stačila poklidit a možná zvládla i další práce, které se jinak zvládají velmi obtížně. Jisté je, že malý Mathias roste jako z vody a na Nikol je vidět, že je šťastná maminka.

Mohlo by vás zajímat

Další články