Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Nikol Štíbrová v 6. měsíci: Promluvila o covidu, těhotenství i změně jména

Nikol Štíbrová v 6. měsíci: Promluvila o covidu, těhotenství i změně jména
Zdroj: Se souhlasem N. Štíbrové / foto Anna Koniaeva / koláž eXtra.cz
zpověď
Herečka a hvězda show 3v1 Nikol Štíbrová (34) se za tři měsíce stane již dvojnásobnou maminkou. Nikol, její snoubenec Petr Leitgeb (34) i syn Mathias se nyní potýkají s nemocí covid-19, a tak jsou v domácí karanténě. Čas se rozhodla Nikol zahnat i odpovídáním na dotazy fanoušků, rozpovídala se nejen o aktuálním zdravotním stavu a těhotenství, ale také o partnerském vztahu a změně jména.

Nikol Štíbrová (34) je na konci 6. měsíce těhotenství, brzy se tak stane dvojnásobnou maminkou a doma bude mít, jak sama řekla, už "tři chlapy", a to syna Mathiase, kterého má z předchozího vztahu, a partnera Petra, se kterým čeká další přírůstek.

Covid a těhotenství

Celá rodina se nyní potýká s covidovým onemocněním a Nikol prozradila, jak se cítí. "Mates měl pár hodin zvýšenou teplotu a kašel, pak už nic. My s Petrem jsme takový nachcípaný, no, tak snad nás ještě nečeká nějaký překvápko, máme z toho respekt," svěřila se na sociálních sítích, kde Nikol i vtipně dopředu odpověděla, že jméno pro chlapečka ještě nemají.

Těhotenský stav zažívá Nikol již podruhé, a tak padla i otázka na to, zda je klidnější než to s Mathiasem. "Psychicky jo, fyzicky je to teda divočina. Holt už mi není dvacet ani třicet, no."

Partnerský vztah a změna jména

Nikol sdílí na svých sociálních sítích často momenty ze života, častěji jsou to ty úsměvné a plné vtipu se synem, ovšem někdy se pochlubí i nějakým snímkem s partnerem Petrem, se kterým se zasnoubila. Není divu, že se jí tedy fanoušci ptají i na změnu jména. Bude to paní Leitgeb, nebo Leitgebová? "Leitgeb, omlouvám se. Češtinu miluji, ale přechylování mi přijde často zbytečné. Tohle asi každý dělá, jak to cítí," prozradila.

Související články

Další články