Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Nikol Štíbrová ukázala postavičku 10 měsíců po porodu: Některé matky blednou závistí!

Takhle vypadá deset měsíců po porodu.
+ Dalších 10 fotografií
Je to zhruba necelý rok od doby, kdy se oblíbená herečka Nikol Štíbrová (31) stala maminkou. Naštěstí jí mateřství nevlezlo na mozek a na rozdíl od některých jiných matek si dokáže dělat srandu ze všeho, co se mateřství týče. Nedávno se na Instagramu pochlubila fotkou rovnou v plavkách. Nejde přehlédnout, že Nikol má tak krátce po porodu naprosto perfektní postavičku.

Nikol Štíbrová (31) se před necelým rokem stala novopečenou maminkou. Téma mateřství Nikol ustavičně vtipně glosuje na sociálních sítích. Navíc, jak sama několikrát přiznala, je od porodu v jednom kole, a tak není divu, že kila jdou sama dolů.

Na Instagramu, kde ji sleduje téměř tři sta tisíc lidí zveřejnila klasickou letní fotku v plavkách. „Děkuji Veronice za plavky, jsi nejšikovnější a máš mě prostě v oku. Takhle, za ty roky mě máš asi už všude,“ napsala.

Fanoušci začali Nikol okamžitě chválit. „Já chci mít taky takovou postavu po porodu,“ píše jedna z dívek. „Nechápu, taky mám dítě a takhle nevypadám. Někde se stala chyba,“ směje se další z komentujících.

Pravdou je, že Nikol má opravdu skvělou postavičku. Někteří si dokonce myslí, že ji má ještě hezčí než před těhotenstvím.

Mohlo by vás zajímat

Další články