Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Nikol Štíbrová ukázala koupelnu: Vedlo to k bitvě o toaletu v ní a vyhřívané prkénko

Nikol Štíbrová ukázala vizualizaci koupelen.
Zdroj: se souhlasem N. Štíbrové / koláž eXtra
+ Dalších 5 fotografií
diskuze

Těhotná hvězda show 3v1 a influencerka Nikol Štíbrová (34) se pochlubila další částí svého království, které si buduje se svým snoubencem Petrem Leitgebem v Lánech. Koupelny bude mít Nikol dvě a jejich finální podoba je již známá. Svým fanouškům se také svěřila, že je nezbytné, aby měl její záchod vyhřívané prkénko. To následně vyvolalo bouřlivé diskuze.

Krásná hvězda 3v1 Nikol Štíbrová se stane zanedlouho dvojnásobnou maminkou, není to ovšem jediný další životní cíl, který má před sebou. Společně s partnerem Petrem se totiž pomalu, ale jistě chystají opustit své aktuální bydlení a již se nemohou dočkat svého domu, který si budují v Lánech.

Vyhřívané prkénko musí být

Nikol se několikrát rozhodla své fanoušky prostřednictvím digitální vizualizace vzít přímo do jejich luxusního hnízdečka. Tentokrát se pochlubila krásnými koupelnami, a také prozradila, že vyhřívané prkénko je samozřejmostí.

"Vybrat koupelnu. Takovou, která bude něčim zajímavá, ale zase ne moc extravagantní, aby vás to časem nerozčilovalo, takovou, aby se vám brzo neokoukala, praktickou, aby na ní byl vidět bordel co nejmíň, bezpečnou pro děti, ale tak ty budou malý jen chvíli, nějaký sklo u sprchy asi bejt musí, holt se budou muset vyhnout a vůbec, co tam maj co lítat, sakra. Ne úplně světlou, spíš asi tmavší, teplejší, ale taky ne moc. A počítat s tim, že to je poslední koupelna, ve který už nějak dožijete, takže ať to něco vydrží, že jo. Jo a vyhřívaný prkýnko. To je nejvíc, to má frau Martina Pártlová, a i kdyby už ani na chleba nebylo, vyhřejvaný prkýnko musí bejt. Tohle je snad už vážně finál. Sou to teda dvě koupelny," prozradila Nikol na svých sociálních sítích, kde se okamžitě strhla diskuze, zda mít toaletu společnou s koupelnou nebo zvlášť.

Toaleta v koupelně? Ano či ne?

Nechyběla slova ani k vyhřívanému prkénku, které dokáže i vyděsit. "Vyhřívané prkénko mě děsí. Teplé prkénko vždycky znamenalo, že tam předtím někdo seděl moc dlouho," píše jedna ze sledujícících a další se k ní hned přidávaly s tím, že u nich doma zahřívá prkénko manžel. "Vyhřejvaný prkýnko je nejvíc!!! Hlavně pokud to má i oplach všech různých částí podvozku a taky fén. Spotřeba toaleťáku u nás klesla asi tak o 90%," hlásí beroska.

"Hlavně ne záchod v koupelně," rozjela diskuzi další z fanynek. Dále se řešila vhodnost bílých kachlíků a dlaždic a ideální počet umyvadel... Shopaholicadel popsala své zdravotní problémy: Mám záchvaty, při kterých nesmím mít v dosahu ostré předměty, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy