Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Nikol Štíbrová ukázala desetidenního syna: Tobias jako Mauglí je celý maminka

Nikol Štíbrová ukázala desetidenního syna: Tobias jako Mauglí je celý maminka
Zdroj: Se souhlasem Nikol Štíbrové
+ Další 2 fotografie
snímek

Novopečená dvojnásobná maminka Nikol Štíbrová provdaná Leitgeb (34) se pochlubila snímkem desetidenního syna Tobiase, kterého má s manželem Petrem Leitgebem.  A fanoušci mají hned jasno, komu je chlapeček podobný.

Nikol Leitgeb je už pár dní dvojnásobnou maminkou. Po synovi Mathiasovi se jí narodil druhý chlapeček, kterému vybrali s manželem Petrem jméno Tobias.

Rozkošný Tobias roste jako z vody a Nikol se ho nemůže nabažit, stejně jako její fanoušci, kteří se nyní rozplývají nad snímkem, jejž paní Leitgeb sdílela na svých sociálních sítích. "Mauglí," napsala Nikol k fotografii, na které leží Tobias se svým malým tělíčkem na obrovském listě.

Tobias je celý maminka

Netrvalo dlouho a lidé pějí na malého Tobiáska samou chválu. Někteří se dokonce shodují, že má chlapeček kukuč po mamince. "Má tvoje rysy v obličeji, další vtipálek mezi námi," uvedla jedna ze sledujících. Další neopomněla ani na pyšného tatínka Petra. "Je krásný. Vlasy po tatínkovi, jinak celá maminka," napsala. "To bude druhej Mates, respektive další Nikča. To jsou silný geny," shodují se další.

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy