Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Nikol Štíbrová ukázala desetidenního syna: Tobias jako Mauglí je celý maminka

Zdroj: Se souhlasem Nikol Štíbrové
+ Další 2 fotografie
snímek

Novopečená dvojnásobná maminka Nikol Štíbrová provdaná Leitgeb (34) se pochlubila snímkem desetidenního syna Tobiase, kterého má s manželem Petrem Leitgebem.  A fanoušci mají hned jasno, komu je chlapeček podobný.

Nikol Leitgeb je už pár dní dvojnásobnou maminkou. Po synovi Mathiasovi se jí narodil druhý chlapeček, kterému vybrali s manželem Petrem jméno Tobias.

Rozkošný Tobias roste jako z vody a Nikol se ho nemůže nabažit, stejně jako její fanoušci, kteří se nyní rozplývají nad snímkem, jejž paní Leitgeb sdílela na svých sociálních sítích. "Mauglí," napsala Nikol k fotografii, na které leží Tobias se svým malým tělíčkem na obrovském listě.

Tobias je celý maminka

Netrvalo dlouho a lidé pějí na malého Tobiáska samou chválu. Někteří se dokonce shodují, že má chlapeček kukuč po mamince. "Má tvoje rysy v obličeji, další vtipálek mezi námi," uvedla jedna ze sledujících. Další neopomněla ani na pyšného tatínka Petra. "Je krásný. Vlasy po tatínkovi, jinak celá maminka," napsala. "To bude druhej Mates, respektive další Nikča. To jsou silný geny," shodují se další.

Související články

Další články