Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nikol Štíbrová to má za pár, ale pořád vypadá senzačně!

Nikol to sekne i jako mamině!
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 23 fotografií
Hvězda pořadu 3v1 Nikol Štíbrová to má za pár. Zanedlouho se jí totiž narodí první potomek. Jestli jste si mysleli, že se změní v nafukovací balon, tak jste byli na omylu. Nikol to pořád sluší a v balon se prozatím nemění. Naposledy se svěřila s tím, že prozatím bere všechno úplně v pohodě.

Herečka a hvězda pořadu 3v1 Nikol Štíbrová (30) se už nemůže se svým partnerem dočkat na příchod miminka. Zanedlouho by se jim totiž měl narodit chlapeček. Ještě před měsícem Nikol vtipkovala, že těhotenství zatím nijak hystericky neprožívá.

"Ještě nemám ani kočárek a jakoby ani byt. Takže nemám ani pokojíček, tudíž to dítě nemá ani postýlku. To dítě nemá vůbec nic kromě rodičů a i to je nejisté,“ vtipkovala Nikol.

Momentálně si nejednou postěžovala na to, že jí akorát otékají nohy a palce u nohou má jako buřtíky. Jinak to blondýnce pořád sluší a vypadá naprosto v pohodě. Ještě přece nerodí, tak uvidíme, jak to bude prožívat za několik týdnů…

Související články

Další články