Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Nikol Štíbrová si pořídila podzimní účes: Z blondýny je bruneta, přítel i fanoušci jásají

Nikol Štíbrová si pořídila podzimní účes: Z blondýny je bruneta, přítel i fanoušci jásají
Zdroj: Nikol Štíbrová archiv
+ Dalších 11 fotografií
Změna
Bavička z tria 3v1 Nikol Štíbrová (33) už není blondýnkou. Rozhodla se trošku pozměnit styl a stala se z ní bruneta. Není to první změna za poslední dobu, blonďatou hřívu už jednou vyměnila za růžovou. Navíc se na sociálních sítích svěřila, že její přítel preferuje spíše brunetky, takže spokojenost bude na všech frontách.

Herečka Nikol Štíbrová (33) navštívila svého kadeřníka a všechno pečlivě zdokumentovala na sociální síti, takže jsme její přeměnu mohli vidět prakticky v přímém přenosu.

Z blondýny udělat brunetu naštěstí není tak těžký proces jako obráceně. "Já bych fakt ale chtěla do tmavá," vybalila na svého kadeřníka požadavek, kterému vyhověl. Barva jde lehce do ztracena, metoda ombré jde jejímu kadeřníkovi očividně hezky.

"Petr byl vždycky na brunety, tam to bude v pořádku. Ještě Mates aby mě poznal. Ale co, mně se to líbí a to je hlavní," oznámila v instastories hned po odchodu ze salonu. Nikol proměna svědčí, ačkoli za nás by jí na vlasech slušela snad každá barva. Jak se líbí Nikol víc vám?

Herečka a členka zábavného tria 3v1 je maminkou malého rošťáka Matese, kterého má s bývalým přítelem Martinem Kynclem. Partnerům ovšem vztah nevydržel a v současné době Nikol randí s Petrem Leitgebem, se kterým vypadá velmi šťastně.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy