Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Nikol Štíbrová překvapila fanoušky: Pod stromeček jim nadělila pořádný dárek

Zdroj: Instagram/ Archiv Nikol Štíbrové
+ Dalších 5 fotografií
miminko
Herečka Nikol Štíbrová (34), kterou všichni znají především z tria 3v1, překvapila své fanoušky na Instagramu. Pod vánoční rodinnou fotografií naznačila, že se svým přítelem Petrem čekají miminko.

„Jo! Ještě něco sme si letos upekli…ale to bych nechala ještě chvíli odležet:),“ napsala Nikol Štíbrová (34) na svůj Instagram. Na fotce má lehce zakulacené bříško a tak je dost pravděpodobné, že se svým přítelem Petrem zadělali na potomka. Její syn Mathias by se tak v novém roce mohl dočkat bratříčka nebo sestřičky.

Její profil se ihned začal plnit gratulacemi a srdíčky od přátel a fanoušků. Někteří i trochu zavtipkovali. „Wauu, tak snad to není jen hodně cukroví,“ napsala jedna z fanynek. „No tak to je nejhezčí dárek ❤️ přejeme hlavně zdraví 🙏🏻,“ vzkázala jiná.

Nikol všichni znají díky show 3v1, ve kterém ji sekundují Martina Pártlová a Veronika Arichteva, která nedávno porodila krásného chlapečka. Její syn Luka, kterého má Veronika s manželem Biserem Arichtevem, roste jako z vody. Tak uvidíme, kdy se bříškem pochlubí i Martina.

Související články

Další články