Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Nikol Štíbrová porodila syna! Po mamince zdědil roztomilost a bujnou kštici

Nikol to má konečně za sebou!
+ Dalších 19 fotografií
A je venku! Na den přesně Nikol Štíbrová ze slavného tria 3v1 porodila chlapečka. Nejen že je živ a zdráv, ale zároveň se narodil s pěkně dlouhými vlásky. Maminka i synek jsou v pořádku a šťastní.

„Někde pod těma všema vlasama by měl bejt náš chlapeček,“ napsala Nikol k fotce na svém Instagramu a spustila tak záplavu gratulací od natěšených fanoušků.

Není jasné, po kom je chlapeček takový vlasáč, ale pravděpodobně to bude Nikol. Ta má přeci jen o něco bujnější kštici než její snoubenec a novopečený tatínek Martin Kyncl.

Nikol si tak konečně může v parných letních dnech oddechnout, že už není dva v jednom, ale zase jedna v Nikol a konečně se se svým uzlíčkem štěstí může i pomazlit. Rodince moc gratulujeme a přejeme hodně štěstí, zdraví a sil na společné cestě životem.

Nikol se navíc stala první maminou z tria 3v1 a třeba tím své drahé kolegyně i inspiruje. No tak holky, šup, šup, která bude další?

Mohlo by vás zajímat

Další články