Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Nikol Štíbrová pod palbou kritiky: Naštvané matky jí vyčítají naprostou malichernost!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 16 fotografií
instagram
Oblíbená herečka Nikol Štíbrová (32) čelí na Instagramu přívalu kritiky. Na svůj účet nahrála video, kde její syn Mathias osahává vitrínu v cukrárně a v komentářích se strhlo hotové peklo. Další matky se do Nikol pustily a nebály se jí radit, co má se svým synem dělat!

Každé malé dítě objevuje svět a potřebuje si vše řádně osahat. To zřejmě uniklo matkám, jejichž děti zřejmě už v děloze věděly, co se sluší a patří. Ty teď dávají Nikol Štíbrové na Instagramu pořádnou sodu jen za to, že si její syn Mathias dovolil osahat vitrínu v cukrárně.

V komentářích pod videem z cukrárny se ozvala hromada pobouřených matek a prodavaček. "Být to můj obchod, dala bych ti do ruky hadr s čisticím prostředkem a hezky by sis to sklo utřela," píše jedna z pobouřených komentujících. "Měla bys synovi určit hranice, tohle se nedělá," píše další žena. Podle nich neměl malý Mathias u vitríny se skvěle vypadajícími dorty co dělat.

Našla se ale i spousta žen, které se Nikol zastávají. "Vy toho naděláte, je to dítě a prodavačka se na něj usmívá, tak jí to zřejmě nevadí," píše komentující. "V luxusní restauraci jsem jednou vylila víno, číšník se nám ještě omlouval za to, že nás ruší, když nám vyměňoval ubrus. Utírat sklo a měnit ubrusy je náplň práce personálu, který dostane za své služby od zákazníka zaplaceno," píše další, která nemůže pochopit rozhořčení nad takovou malicherností.

Ani Nikol si kritiku nenechala líbit, na Instagram přidala další příspěvek a naštvaným matkám dala co proto. "Asi to není v pořádku. Neměl by to dělat. Je to asi třistašedesátáosmá věc, kterou by během jednoho odpoledne neměl dělat. Neměl by sahat skoro na nic, když to nerozbije, jistě to aspoň ušpiní. Neměl by nikam lézt, nikde běhat a plést se lidem pod nohama, neměl by pokřikovat, brečet, smát se moc nahlas. Neměl by odnikud skákat, padat, v ničem se válet, neměl by na sebe nic lejt, v ničem se máčet, nestrkat nic do pusy, neměl by se svlíkat a nic na sebe navlíkat, neměl by asi ani na nikoho moc civět," naráží Nikol na to, co všechno lidem u malých dětí bezdůvodně vadí. Matky dostaly od herečky takovou nálož, že si své řeči příště strčí za klobouk. Celé znění Nikolina vzkazu najdete v galerii.

Související články

Další články