Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nikol Štíbrová po boku svého Petra září štěstím: Je to fešák, gratulují jí fanynky

Zdroj: archiv Nikol Štíbrové
+ Dalších 5 fotografií
láska
Valentýn 2020 Nikol Štíbrová (33) nestráví sama. Dlouhé měsíce to vypadalo, že žádného muže nehledá, nakonec ale světu představila nového přítele. Vedle svého Petra Leitgeba září členka tria 3v1 štěstím. Jejím fanynkám navíc neušlo, že má Nikol doma pořádného fešáka.

Nikol Štíbrová patří nepochybně mezi nejkrásnější ženy českého showbyznysu. Proto bylo veřejnosti záhadou, že si po rozchodu s otcem svého syna Mathiase dlouho nemohla najít přítele. Pravdou však je, že Nikol ho prostě a jednoduše nehledala a ten pravý se jí do života nachomýtl sám.

Petrem Leitgebem je Nikol už nějaký ten měsíc a dokonce i její Mathias ho skvěle přijal. Společně si užívají chvíle zábavy. Kromě Mathiase ale nového partnera členky tria 3v1 schválily i její fanynky, podle kterých je to náramný fešák.

Některé ženy, které Nikol na Instagramu sledují, nepopírají, že závidí. „Krasavec. Kdyby se ti náhodou přestal líbit, ráda se ho ujmu,“ napsala jedna z fanynek a dodala několik vysmátých smajlíků. Jiné nový pár chválí – Nikol a Petrovi to prý moc sluší.

Související články

Další články