Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Nikol Štíbrová nechala lidi nakouknout do svého paláce: Luxus v souladu s přírodou

Nikol Štíbrová nechala lidi nakouknout do svého paláce: Luxus v souladu s přírodou
Zdroj:
+ Dalších 17 fotografií
bydlení
Oblíbená herečka a bavička z tria 3v1 Nikol Štíbrová (34) staví vysněný dům pro svoji milovanou rodinu a lidem na sociálních sítích ukázala menší ochutnávku. Dům Nikol vypadá opravdu luxusně a navíc je v souladu s přírodou. V komentářích dům herečky sklidil velký úspěch.

Moderátorka a herečka Nikol Štíbrovou (34) už nějakou dobu randí s pohledným Petrem a plánují společnou budoucnost. Nikol už dřív avizovala, že staví svůj vysněný dům a konečně ukázala svým fanouškům malou ochutnávku.

"Strašně se těším. Strašně ježiši! Dům mi nakreslila pastelkama moje maminka před dvěma lety. Co na tom, že je zubařka. Děkuju mami! Seš dělo. Takže světlo, vzduch, dřevo, teplo. Ste nejlepší a budu vás teď všem cpát! Jo tu mechovou stěnu si možná ještě rozmyslíme, to nás zas popadnul fantas no. Ale bylo by to hezký, viděla sem to v jednom hotelu," napsala oblíbená herečka na Instagram a přidala pár snímů.

Nikol Štíbrová prožívá jedno z nejkrásnějších období v životě. Je zamilovaná až po uši a nedávno lidé spekulovali o tom, zda se neschyluje k veselce. Petr však na Instagramu nedávno nenápadně naznačil, že se možná k žádosti o ruku již brzy odhodlá.

Na procházce s Mathiasem se zastavili zrovna u svatebního salonu "Podle mě je to dítě součástí nějaké hlubší propagandy," napsal k fotografii Petr.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy