Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nikol Štíbrová má strach o syna: Kvůli koronaviru zůstala raději v Česku

Zdroj: Archiv Nikol Štíbrové
+ Další 4 fotografie
EPIDEMIE
Nikol Štíbrová (33), která se v lednu vrátila z dovolené v Dubaji, se chvástala, že se brzy do Spojených arabských emirátů vrátí, tentokrát se synem. Kvůli panice šířené kolem koronaviru si to ale raději rozmyslela a uvážila, že hory budou pro ni a pro syna bezpečnější.

Nikol, která je aktuálně zamilovaná do nového partnera, měla v plánu v únoru odletět se synkem Mathiasem na dovolenou do Dubaje. Jelikož ale podlehla strachu z nákazy, především kvůli synovi cestu raději odložila.

Raději doma

„My letos nakonec neodletěli, no. Nějak jsme v rodině usoudili, že možná není nejlepší doba cestovat s prckem, co má slabší imunitu. A s prckem, kterej se musí seznámit se všema lidma na letišti, všecko si vosahat a nejlíp i vochutnat. Počkáme, co bude a absenci legrace si vynahradíme březnovejma horama. Takže tak,“ svěřila Nikol na svém Instagramu.

Je panika oprávněná?

Nikol (33) se také obrátila na své sledující s dotazem, jestli si myslí, že je panika kolem koronaviru oprávněná nebo by se měla cítit jako hysterická matka. „Ale vlastně mě zajímal i váš názor, jestli jsou nějaký obavy na místě nebo považujete humbuk kolem koronaviru za zbytečnou hysterii…,“ dotázala se sympatická blondýnka. Stejně, jako u široké veřejnosti se i Nikolini sledující dělí na dva tábory. Některé matky v čele s Radkou Třeštíkovou by se nákazy nebály, ostatní ale s blogerkou souhlasí a přiklání se k názoru, že dítě s oslabenou imunitou by si mělo cestování v této době odpustit.

Nikol jako zodpovědná matka sluníčko a teplo protentokrát oželí. Na horách je taky krásně!

Související články

Další články