Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Nikol Štíbrová slaví 35 let: Fanoušky baví na Instagramu, nedávno však zažila peklo

Syn Nikol Leitgeb přestal dýchat.
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
NAROZENINY

Herečka a influencerka Nikol Leitgeb (Štíbrová) slaví 35. narozeniny. Užívá si roli mámy dvou chlapečků a je šťastná po boku manžela Petra Leitgeba. Rodinnou idylku však nedávno narušil boj o život tříměsíčního syna Tobiase, který doma náhle přestal dýchat.


Herečka a influencerka Nikol Štíbrová už odmala navštěvovala dramatický kroužek a byla zařazena do evidence barrandovského studia. Stejně pilně se věnovala i studiu.

Nikol Štíbrová v Pojišťovně štěstí

Nikol si zahrála v desítkách reklam a její hlas můžete slyšet snad u padesáti zahraničních hereček. Diváci si ji jako dívku oblíbili v seriálu Pojišťovna štěstí, kde ztvárnila dceru Miroslava Etzlera a Kateřiny Brožové.

Jednu dobu také zpívala jako stálý host s kapelou Čechomor, se kterou vydala i desku Nadechnutí jinak. Je i interpretkou hitu Bolím, ke kterému složil hudbu a text její kamarád a zpěvák Marek Ztracený. Ona si pak střihla hlavní roli v jeho klipu To se mi líbí.

Nikol Štíbrová a 3v1

Její další profesí je novinářka. Začínala v týdeníku Spy, byla jednou z prvních redaktorech portálu eXtra.cz, poté přestoupila na g.cz a ukázala se i v TopStar magazínu.

Jako ryba ve vodě se cítí i v komickém triu 3v1, které tvoří společně s kamarádkami Martinou Pártlovou a Veronikou Arichtevou. Vtipná videa ze života jejich fanoušci zbožňují. Se svou show 3v1 vystupují po celé republice a lístky na ně jsou hned fuč. A stejně rychle se rozjel i jejich vtipný merch.

Nikol Štíbrová na Instagramu

Na Instagramu má přes 600 tisíc sledujících, které pravidelně zásobuje příspěvky ze soukromí. Nikol má i dva syny - staršímu Mathiasovi, kterého má s bývalým partnerem Martinem Kynclem, herečka přezdívá Radovan. Mladší syn má zase přezdívku Mauglí, kterou získal díky své bujné hřívě.

Obě děti Nikol se často objevují na Instagramu, kde se postaraly o řadu vtipných příspěvků. Ovšem nedávno mladší z chlapců všechny vyděsil. Malý Tobias po uložení do postýlky přestal dýchat, což se partneři dozvěděli díky monitoru dechu. Oba za sebou mají kurz první pomoci, který Nikolin manžel Petr Leitgeb ihned využil. Syna dokázal rozdýchat a zachránit mu tak život.

„Děkuju, děkuju, děkuju, děkuju, děkuju svýmu muži, že zachoval klid a Mauglího rozdejchal. Seš největší frajer. Největší,“ vysekla Nikol pochvalu manželovi. Snad už na veselou rodinku budou čekat jen ty příjemnější životní okamžiky.

Simona Stašová o svých budoucích snachách: Jsme kamarádky, ale k Jiřině chovají respekt

Související články

Další články

Nejnovější kauzy