Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Nikol Štíbrová kouše svého malého syna: Kvůli Instagramu se teď bojí sociálky!

+ Dalších 19 fotografií
strach o dítě
Herečka Nikol Štíbrová (32) se potýká s problémy týkajícími se jejího syna. Malý Mathias zrovna prochází obdobím, kdy zkouší, co si může dovolit a Nikol je tak celá pokousaná a má tělo plné modřin. Poradila se s matkami na Instagramu, co s tím dělat a ty jí poradily skutečně zajímavou metodu.

Nikol Štíbrová svého syna miluje nadevše, dokáže ji ale i pořádně pozlobit. „Jsem samá modřina, samý kousanec. Máťa zkouší, co vydržím a zjišťuje, že toho moc nevydržím. Až poté, co jsem se poradila s matkami na Instagramu, jsem ho začala kousat zpátky. Chtěla bych říct, že to nepomáhá. Oba jsme plní modřin,“ svěřila se serveru Super.cz herečka.

Ať už se zdá metoda matek z Instagramu jakkoliv zvláštní, podle většiny zkušených maminek skutečně funguje lépe než cokoliv jiného. Matka zkrátka musí dítěti provést to, co dítě provedlo jí, samozřejmě ale jen jemně. U Nikol to ale zřejmě není tak efektivní.

Maminka malého Mathiase se navíc kvůli zmíněné sociální síti bojí i sociálky. „Dneska mi volala nějaká paní, špatně jsem v autě rozuměla a myslela jsem, že volá sociálka. Byla to nějaká paní, co se ptala na pojištění. Fakt jsem se lekla, že na mě posílá někdo sociálku, já bych se nedivila. Jak si občas dělám na Instagramu legraci, tak to pokaždé nemusí být dobře pochopeno. Neposílejte ji na mě, není to tak strašný, fakt ne,“ řekla s úsměvem na rtech herečka, která je známá svým neotřelým smyslem pro humor.

Mohlo by vás zajímat

Další články