Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Nikol Štíbrová je na nových snímcích neuvěřitelně svůdná: Za poslední dobu zkrásněla, shodují se fanoušci

Nikol Štíbrová vypadá senzačně.
Zdroj: Instagram Nikol Štíbrová/ Anna Koniaeva
+ Dalších 5 fotografií
Galerie
Členka humorného tria 3v1, blogerka a oblíbená influencerka Nikol Štíbrová (33) zraje jako víno. Na tom se shoduje většina jejích fanoušků. Nejen že má po synovi dokonalou figuru, ale je vidět, že blondýnka je momentálně opravdu šťastná, což lze vyčíst i z její tváře. Na nových fotkách fotografky Anny Koniaevy vypadá Nikol naprosto úžasně.

Nikol (33) patří k oblíbeným osobnostem českého šoubyznysu. Její humor si zamilovalo více než půl milionů fanoušků, kteří maminku malého Mathiase sledují na Instagramu.

Sexy fotky

Nikol se nedávno pochlubila novými snímky od známé fotografky Anny Koniaevy, která často známé Češky fotí. Na snímcích je Nikol opravdu překrásná. Je vidět, že nový vztah jí prospívá. K dokonalému vzhledu samozřejmě Nikol dopomohlo i výrazné líčení, nicméně sexy pózování má Nikol zřejmě v krvi. Na tom, že blogerka zraje jako víno, se shodují i její fanoušci. "Nikolko, vy jste za poslední rok strašně zkrásněla," napsala jedna z fanynek. Stejný názor vyjádřilo mnoho dalších... Nikol na fotkách přirovnávají k Brigitte Bardot.

Láska dělá divy

Po nevydřeném vztahu s otcem syna Máti Martinem, byla Nikol nějakou dobu sama. Začátkem letošního roku potvrdila, že je zamilovaná. S přítelem Petrem jim to evidentně klape. Nejen že si nový fešák po jejím boku rozumí s rozverným Máťou, ale Nikol s ním zřejmě plánuje i společné bydlení v jejím novém domě. Petra totiž bere na stavbu domku, do jehož stavby se vrhla ještě v době, kdy byla sama.

Je ale dost možné, že se do nového projektu pustila právě s Petrem, jelikož ho před veřejností několik měsíců tajila. Ať je to jakkoliv, Nikol vypadá vedle sympatického vousáče šťastná a o to jde především.

Na sexy snímky Nikol, jak ji neznáte, se podívejte v galerii.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy