Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Nikol Štíbrová drsně kritizuje Marii Doležalovou: Kroutí se mi z ní palce u nohou

Nikol Štíbrová a Eva Holubová kritizují Marii Doležalovou kvůli problematickému výroku
Zdroj: Profimedia
Konfrontace

Herečka Marie Doležalová (34) sklidila drsnou kritiku ze strany hereček Nikol Štíbrové (34) a Evy Holubové (62). Těm se nelíbil kontroverzní výrok Marie, ve kterém tvrdila, že muži jsou lepší než ženy.

Marie Doležalová říká, že jsou muži lepší než ženy

Herečka Marie Doležalová (34) se na svých sociálních sítích rozhodla promluvit ženám do duše, a to dost kontroverzním způsobem. "Oni ti muži jsou daleko lepší než my," pronesla. "Jsou lepší než my ženy, i když je to hrozný si přiznat, oni se totiž umějí mít rádi," vysvětlovala herečka, která jako by věštila, že všechny ženy mají problémy se sebevědomím a naopak každý muž na planetě je zdravý a vyrovnaný jedinec.

Proti výroku se drsně ohradila Štíbrová i Holubová

Negativní ohlasy na sebe nenechaly dlouho čekat. "Uf, z takových genderových předsudků se mi tedy kroutí palce u nohou," napsala razantně herečka Nikol Štíbrová (34). O své pocity se podělila i herečka Eva Holubová (62). "Maruško, já nikdy nedělila lidi na mužský a ženský," napsala s tím, že se přece nedá generalizovat, že by byli všichni muži takoví či makoví. Mezi lidmi podle ní obecně najdeš blbce i inteligenty a zlatokopka nemusí být jen žena, stejně jako chlap nemusí vždy myslet jen tím dole.


Tvou mentalitu bych mít nechtěla, píše fanynka

"Asi úplně nechci žít s mentalitou, že máme lepší a horší pohlaví," zpražila Marii další z komentujících. Tak to totiž herečka prezentovala. "Vsadím se, že má většina z vás v sobě to starý, otřepaný, bolavý protimužský přesvědčení: No jo, jsou to takový děti. To, co zvládnou ženský, by chlap nikdy nezvládl. Myslí jen na jedno. No jo, prostě chlap," vyjmenovávala Marie svá staromilská přesvědčení a lidem na Instagramu nad jejím příspěvkem nestačil rozum stát.

Marie by si možná měla uvědomit to, k čemu ji i některé z komentujících vyzývaly: že neexistuje horší nebo lepší pohlaví a že házení všech žen do jednoho pytle a vyzvedávání jednoho pohlaví nad druhé rozhodně není v pořádku.

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy