Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Nikol Štíbrová bude mít za souseda Miloše Zemana: Takhle jejich vily aktuálně vypadají

Zdroj: foto Martin Procházka / Profimedia / koláž eXtra
+ Dalších 5 fotografií
galerie

Herečka a hvězda show 3v1 Nikol Štíbrová (34) si staví svůj dům snů v Lánech, který už má pevné základy. Stejně jako ohromná vila prezidenta Miloše Zemana (76), která se staví ve stejné lokalitě. Od sebe to tedy mají co by kamenem dohodil a jsou tak budoucí sousedé. Takhle jejich luxusní vily aktuálně vypadají.

Těhotná hvězda show 3v1 Nikol Štíbrová si staví společně se svou rodinou hnízdečko lásky nedaleko Prahy v Lánech. Na svých sociálních sítích se rozhodla fanouškům ukázat vizualizace domu, které se pomalu, ale jistě stávají skutečností a půjde o pořádný luxus.

"Strašně se těším. Strašně ježiši! Dům mi nakreslila pastelkama moje maminka před dvěma lety. Co na tom, že je zubařka. Děkuju mami! Seš dělo. Takže světlo, vzduch, dřevo, teplo," vzkázala nedávno na sociálních sítích natěšeně.

Štíbrová a Zeman budou sousedé

Pevné základy dům snů Nikol Štíbrové již má, stejně jako vila prezidenta Miloše Zemana, který staví své sídlo o "pár kroků" dál.

Na pozemku o rozloze tisíc metrů čtverečních, který prezident zakoupil za 2,5 milionu korun. Původně se zdálo, že půjde o bungalov, dle snímků je ale jasné, že si staví ohromnou vilu, která by měla být dokončená v roce 2023, kdy Zemanovi skončí volební mandát.

Podívejte se, jak pokračují práce na stavbě Nikol Štíbrové a Miloše Zemana, kteří budou sousedé.

Související články

Další články