Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nikol Štíbrová a Tamara Klusová ve válce kvůli školkám: Nejdřív hádka, poté omluvy

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 5 fotografií
matky
Nikol Štíbrová (33) i Tamara Klusová (31) patří mezi matky, které se na sociálních sítích rády dělí o své zážitky s dětmi a sem tam požádají ostatní o nějakou tu radu. Tamara se nedávno nechala slyšet že nechápe matky, které kvůli práci dávají děti do školky, načež Nikol na její slova zareagovala. Dámy si tak vjely do vlasů, jen chvíli na to ale následovala ze strany Štíbrové omluva. Všechno totiž bylo trochu jinak...

Nikol Štíbrová má na Instagramu velkou základnu fanoušků, kteří se rádi baví nad příspěvky, které členka komického tria 3v1 na svůj profil přidává. Jen málokomu proto uniklo, když se herečka vyjádřila ke slovům profesionální matky Tamary Klusové o dětech a školkách.

„Začetla jsem se do rozhovoru, kde Tamara Klusová říká, že podle jejího názoru mají být děti s mámou co nejdéle, dokud jsou malé. Cituji: Odkládáme často děti do barevných domečků, protože se nám zrovna nehodí, a pak když jsme staří, tak se jim taky nehodíme a dají nás do stejných barevných domečků,“ řekla Nikol. Tím ale neskončila.

„Já bych k tomu chtěla říct, že já a další statisíce matek odkládáme svoje děti jednou za čas do barevných domečků, protože nemáme třeba partnera, který by nám na to dítě vydělával peníze. Ne že by se nám to dítě nehodilo, neříkám, že si od něj občas nechceme odpočinout, ale hlavně musíme vydělat ty peníze,“ řekla Štíbrová ve videu, které už smazala. Jak se totiž z Tamařiny reakce ukázalo, její myšlenka nebyla podána zcela správně.

„Milá Nikol, ráda bych reagovala na tvé instastories, kde mě stavíš do role matky, která odsuzuje maminky, co dávají děti do školky. Tvůj úryvek je vytržený z kontextu, protože ten text je o internátních školkách, kam jsou děti umisťovány i přes noc. S tím já nesouhlasím, ale rozhodně souhlasím s tím, aby děti chodily do školky a aby maminky chodily do práce,“ řekla ve svém videu Tamara.

Ukázalo se, že článek na webu je jiný než v tištěné verzi magazínu a Nikol citovala právě ten z webu, kde prý byla Tamařina slova vytržena z kontextu. Jakmile se Nikol dozvěděla, že se stala chyba, Tamaře se omluvila. Klusová jí následně poděkovala i za upozornění na chybu.

Související články

Další články